Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Havi 10. 000 ft elég?

Havi 10. 000 ft elég?

Figyelt kérdés
13 éves vok,és 10.000ft-ot kapok egy honapban,mint zsebpénz.Sokat olvasok,hogy valaki kevesebbet,pedig hamar eltudom költeni ezt is... Ebben a hónapban 17.000-et kaptam.Emellett kapok ruhákat(mértékkel),kaját és innivalót vihetek itthonról.Anyuval bevásárláskor minden hülyeséget megvesz nekem(amit kérek).Kicsit soknak tartom,az is?
2010. dec. 29. 20:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
ha neked kell ennyi akkor nem sok.de ha anyukád mindent megvesz akkor felesleges ennyi.
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
1 perc alatt válaszoltam XD
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen 17 ezer ft zsebpénzt kapni + még az egyéb óhaj - sóhaj teljesítése szerintem elkényeztetés.

Nem irigységből mondom, Isten ments, én soha nem adnék ennyit a gyerekemnek, mert nem tanulja meg becsülni a pénzt, és egy idő után azt veszem észre, hogy a fejemre sz*rik.

2010. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetik ...

Szerintem ez akkor is már elkényesztetés.

Kicsit furcsa, 13 évesen mégis mire kell neked havi 10.000Ft ha ruhákat és egyéb ilyen dolgokat megvesznek a szüleid?!

15/L

2010. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

nah az uccso pár szot nem kellett vna... mert imádom anyumat,és soha de soha nem bántanám meg szándékosan!

ja és a 17e. pedig csak erre a honapra...

és a válaszokat köszi.:)

2010. dec. 29. 21:06
 6/28 anonim ***** válasza:

21:06-os, a minap írt nem is egy 19 éves körüli fazon, hogy neki ennyi éves korára 1 milliója van a bankban, és még kétkedett is magában, hogy vajon elért ő egyáltalán valamit?Könyörgöm, ha lenne pénzem se adogatnék annyit a gyereknek, hogy félreteszegessen ennyit, a kemény munkát meg nem ismeri egyik se + a pénz megbecsülését.

Kérdező, nem bántásból írtam, amit írtam, hogy egy idő után az ember gyereke a fejére sz-rik, ha nem kap több pénzt a mutertól, csak nem tudom elképzelni, hogy minimum ne húzná a száját az, aki egyszercsak egy fillért se kapna a szüleitől....

30 / nő

2010. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
persze hogy nem örülnék neki ha nem kapnéd,de nem változtatna azon amit gondolok rola... és még régebben anyumra költöttem el az utolsó 20e.m ,hogy meglegyen neki a tökéletes szülinapi ajándék.(szval nem nézem ki magambol).
2010. dec. 29. 21:19
 8/28 anonim ***** válasza:

21:14-es:


Figyeld már a válaszomat, olvasd vissza.Nem másolom be, mert mások ha 1x elolvassák is felfogják, de ha kell, hát olvasd vissza, hogy megértsd mit írtam.

Dióhéjban az előző válaszomról:nem tartottam jónak én sem, hogy ennyi pénzt kap, és fölöslegesnek is tartom, ha megvesznek mindent a szülei.Ezt fogalmaztam meg bővebben.


Akkor mi a bajod a válaszommal?

15/L

2010. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

salala salala nem neked írta a kérdező (vagyis én nem úgy értelmeztem)

amúgy én is kapok ennyit összeadva vagy még többet is de én általában elköltöm kajára meg apróságokra

14/l

2010. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
hopsz bocs előző vagyok félre minden elértettem , szőke vagyok és már késő van , bocsesz
2010. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!