Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen a 13-14-15 éves...

Miért ilyen a 13-14-15 éves lányok 98%-a?

Figyelt kérdés
Lépten gyomon azt látni, az utcán, a neten, hogy szinte nyilvánosan árulják magukat a lányok. Olyan ruhákba és olyan kinézettel mennek utcára mint egy tapasztalt örömlány. A körösségi oldalakon melltartós vagy akár anélküli képeket raktak föl maguról és akkora beképzelt nagyképűek, hogy nemigaz. Jól, oké aláírom fiatal, ismerkedjen mert most kezdi az életet, de könyörgöm azért túlzás amit csinálnak. Lehet, hogy nekem nem normális a gondolkodásom 15 éves létemre de nem készülök apácának, én is 9-10re járok haza este és én akkor miért nem vagyok ilyen? Miért nem kefélt körbe fél Budapest? Még nem voltam még sohase részeg? Csak nekem furcsa ez? Vagy csak kevés olyan gyerek születik akinek nem csak akkora melle lesz mint egy ház, hanem némi agya is lesz?
2010. dec. 29. 23:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Média + ki akarnak tűnni vele,de ma már inkább az tűnik ki amilyen Te is vagy.Remélem az én lányom nem lesz olyan mint ők /most 8 éves/
2010. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez a "csordaszellem". :( Én is ilyen voltam mint Te.. normális, visszahúzódó, szerény... mégis sok barátom volt (van) most, felnőttként is. :) A lányom még kicsi, de remélem ő is ilyen lesz, mint én voltam 15 évesen... Bár ki tudja? De igyekszem normális értékrendre nevelni.
2010. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Belsőleg télleg visszahúzódó meg félénk vagyok, de külsőleg nem. Igazából rocker vagyok és elég sok idősebb fiú barátom is van és mégse jutna eszembe egyikkel se barátságnál több kapcsolatot kialakítani. Miért van szüksége egy 14-15 éves lánynak pasira és szexre?
2010. dec. 29. 23:45
 4/39 Bretso ***** válasza:
100%

98%? Végeztél egy kutatást, vagy csak a hasadra csaptál? Ha utóbbi, akkor ne tedd, mert idegesítő a kategorizálás, mindenféle tényadat nélkül.


Azért ilyenek, mert ez a divat, amit a média sugároz. Éljen a modernitás. Ma már ha ki akarnak tűnni úgy gondolják, hogy az ilyen viselkedéssel megvalósítható. Ha minél többet mutatnak, minél idiótábban viselkednek és beszélnek, annál inkább "egyéniségekké" válnak. Persze ez nem igaz. A legjobb, amit tehetsz, hogy röhögsz rajtuk, esküszöm ennek a csoportnak a legviccesebb hallgatni az okos gondolatait (buszon kénytelen voltam évekig hallgatni a bölcsességeket).


Neked normális a gondolkodásod, bár nem ez a jellemző manapság. Vannak hozzád hasonló gondolkodású fiatalok hál'Istennek. A mell és agyméret közötti összefüggést, amit vontál furcsának találom, a nagymellű nő, az hülye? Ezt megint nem gondoltad végig.


Az látszik, hogy értelmesebb vagy a korosztályod nagy részénél, de az, hogy ezt tudod is felsőbbrendűségi tudatot alakított ki benned. Így elolvasva a kérdésed süt belőle a nagyképűség, ami sose jó. Lehetsz nagyképű szépen finoman is, sokkal elegánsabb.

2010. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm, hogy kiemelted azt a tényt, miszerint nem minden ilyen korú fiatal illik bele az általad vázolt képbe.

Egyébként, mindenki azt csinálja, amit otthonról hozott magával, tehát nem hinném, hogy mi vagyunk az első generáció, ahol ez problémát jelentene, csak az internetnek, a tvnek köszönhetően most van ez igazán "felkapva", teszem hozzá gyorsan: teljesen jogosan.

15/L

2010. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek a ma 23:45sel.

nem tudom,nekem meg soha nem jutna az eszembe,hogy különc vagyok meg kirívok a tömegből,mert nem élek szexuális életet 15 éves létemre.

Igazándiból szerintem ,azért van ez az egész,mert aki "normális" (vagyis nem szexel naponta,nem cigizik,iszik,drogozik stb) arra persze senki nem figyel fel,de aki már csinálja ezeket a dolgokat arra azonnal mindenki felfigyel és arról beszél,johógy azt mondják,hogy a kamaszok 98% (ezt honnan vetted????) ilyen.

Néha azok is mehetnének a médiába,hogy Magyarországon mennyi tehetséges kamasz van,akik mondjuk táncban bajnokságon vesznek részt,vagy bármi másban.

Vagy például modellkedésben..vagy bármi másban,lényegtelen is miben.

De a rádióba,tévében,újságban,kávézóban szinte csak erről lehet hallani,jó,hogy mindenki fülébe már belevan rágva aztán minden jött-ment erről csámcsog.

Szerintem nem igaz,amit írsz,igenis sok tehetség és okos emebr van,csak rájuk is lehetne figyelmet szánni.

2010. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

Én lassan betöltöm a harmincat, és még szűz vagyok, sőt sose jutna eszembe, hogy kidobjam, amim van. Szerintem ez lenne a normális: mármint hogy egy nő a saját esze járását követi, és nem a divatét, és nem az a lényeg, hogy húszéves korodra hányan jártak a vaginádban. Cseppet sem érzem magam lemaradva semmiről, egészséges és boldog vagyok. Nem siettetem azt, amit nem is lehet.


A közösségi oldalak meg. Hát igen. Néhány fejlettebb országban már külön tanóra van erre is, hogy a közösségi oldalaknak mekkora a veszélye. Egy ismerősömnek nemrég szóltam, hogy gyakorlatilag tálcán adja magát a lánykerekeskedőknek a bikinis szexi képeivel, ráadásul feltűnően csinos lány, és minden adat adva van róla. Egy perverz akadjon csak rá véletlenül, mást nem kell tennie, mint a megszokott környezetében megvárnia, és berángatni a kocsiba.


Amikor én tizenöt voltam, akkor még ezek a lányok voltak furcsák, amilyenekről te írsz. Volt az osztályunkban néhány ilyen. Hát kismiskák voltak a mai ilyen lányokhoz képest. Pedig volt magassarkú cipő, fekete körömlakk, réteg smink, kigombolt póló... de utol sem érték a maiakat.


Egy munkatársam mondta: mindenki olyan batyuval indul az életbe, amit otthonról kapott. Nem hiszem el, hogy ezeknek a lányoknak az anyja nem veszi észre a saját lányát. Szerintem sz.rnak bele a saját gyerekükbe. És itt most azokról a lányokról beszélek, akiknél ott alszik a barátjuk, akik isznak-hánynak-belefekszenek.


Kíváncsi vagyok ezekre a szülőkre, mégis hol élnek. És ha egyszer a rendőrség szól nekik, hogy azonosítani kellene ezt a holttestet, most szedték össze a bokor aljából, akkor vajon végiggondolják-e, hol és mit rontottak el.

2010. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
én meg leginkább a 00:10essel értek egyet
2010. dec. 30. 00:17
 9/39 anonim ***** válasza:
54%

Aha. Ja.

14 éves vagyok. Szinte színötös tanuló egy elég nehéz gimnáziumban.

Többször voltam már berúgva, kipróbáltam a cigit ( bár nem ízlett ) és a füvet is.

Mégis normális, kalibrált embernek tartom magam.


A baráti körömben van jó néhány hozzám hasonló lány. Van amelyik már nem szűz. Van amelyik szereti kelletni magát, és szeret kivágott ruhákba járkálni. Szereti, ha foglalkoznak vele.

Valahogy mégsem megy ez a tanulmányi eredményeik rovására. Nem csak partikról lehet velük beszélgetni, és nem raknak minden mondat végére egy kib*szott XD-t.


Ennyit erről a témáról. Vagy irigy vagy, vagy önbizalomhiányos. Nem adatik meg neked az a szociális kör, amin belül felszabadult lehetsz? Amin belül kipróbálhatsz dolgokat?

Fáj hogy más korodbeli lányoknak van barátja? Hogy boldogok, szerelmesek? Hogy ő már megtapasztalta azt, amit te ilyen besavanyodott társadalomszemlélettel sose fogsz? Vagy esetleg még csak simán éretlen vagy.

Vagy esetleg nincs önbizalom? Az ismerőseid nem dicsérnek, így egy olyan weboldalra menekülsz pozitív visszajelzésekért, ahol 30éves anyukák biztatnak, hogy jól teszed hogy meg se próbálod egyszer élvezni a kamaszkorod?


Nyers voltam, de talán tanultál belőle valamit.

14F


és az Lépten-NYOMON te szerencsétlen.

2010. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
nagy a szád neten kislány... adja neked az ég, hogy ne kerülj szembe velem. :)
2010. dec. 30. 00:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!