Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen a 13-14-15 éves...

Miért ilyen a 13-14-15 éves lányok 98%-a?

Figyelt kérdés
Lépten gyomon azt látni, az utcán, a neten, hogy szinte nyilvánosan árulják magukat a lányok. Olyan ruhákba és olyan kinézettel mennek utcára mint egy tapasztalt örömlány. A körösségi oldalakon melltartós vagy akár anélküli képeket raktak föl maguról és akkora beképzelt nagyképűek, hogy nemigaz. Jól, oké aláírom fiatal, ismerkedjen mert most kezdi az életet, de könyörgöm azért túlzás amit csinálnak. Lehet, hogy nekem nem normális a gondolkodásom 15 éves létemre de nem készülök apácának, én is 9-10re járok haza este és én akkor miért nem vagyok ilyen? Miért nem kefélt körbe fél Budapest? Még nem voltam még sohase részeg? Csak nekem furcsa ez? Vagy csak kevés olyan gyerek születik akinek nem csak akkora melle lesz mint egy ház, hanem némi agya is lesz?
2010. dec. 29. 23:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
52%

Te tényleg ilyen hülye vagy?

Azt írtam, 14F. Nem 14L.

Ha jól tudom magyar fórumon vagyunk, így az F betű kétségtelenül Férfi-t vagy Fiú-t jelent. Az angol Female nemigazán jöhet itt már szóba.


Ellenben, nem tudsz ellenem érvelni: nagyon beletrafáltam az indítékba, amiért kiírtad ezt a kérdést. Nem tudsz ellentmondani nekem, csupán fenyegetőzől; de azt se sok sikerrel, lévén ha holnap szembejövök veled az utcán, honnan fogod tudni hogy én vagyok az?

A ":)" a végén pedig nem nyugalomról, sokkal inkább elfojtott dühről árulkodik.


... még valami?

2010. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

A tizennégy éves lánynak, aki cigizett, füvezett (bár az meg merte említeni, hogy nem ízlik neki):

Lehet, hogy a többi lánynak van barátja, de lehet hogy ők azért szeretik őt, mert ...(gondolom, tudod. vagy nem?), vagy a lány csak nem akar leégni, mert neki nincs fiúja. Ezt nevezik magyar nyelven KÉP-MU-TA-TÁS-NAK. Csak fel akar vágni, hogy ő már sz*x-elt valakivel, meg satöbbi. Ahogy mondják: a sz*xet meg lehet vásárolni, de a szerelmet nem. Lehet, hogy te így tudod kiélni a perverziódat, meg hogy közben jól szórakozol, elszáll az agyad. Mégis mit gondolsz, mi lesz belőled? 18 évesen jól kirúgsz a hámból (lehet hogy már századszorra), idős korodra meg már átvészeled a nemtomhanyadik ráncfelvarrásod. Vagy elgondolkodsz azon, hogy régen máshogy is élhettél volna.

És amit a beszédstílusról mondanék: te se tudnál kinyögni egy értelmes mondatot sohasem. Ahogy most előadod magad kész katasztrófa.

És gondolj bele! Más gyereket már ilyenkor régen gyógyszerekkel tömnének, kapnál egy elhagyatott szobát az elmebetegek otthonában, és csak hébe-hóba látogatnának meg, akkor is csak tíz percre. A szüleid se foglalkoznának veled, sőt, egyenesen letagadnák, hogy voltál-e valaha a gyerekük, ha már így foglalkoznak veled.


És nyugodtabb hangvételre térve... az üzenem neked, hogy jól gondold meg, mit mondasz és mit cselekszel. Lehet, hogy gazdagok a szüleid, meg minden, de gondolj bele, ha egy senki lennél, hogy szeretnél egy barátot, aki nem azért barátkozik veled, hogy shoppingoljatok, helyes fiúk után leskelődjetek, hanem azért, mert elmondhattok egymásnak mindent, és nem köntörfalazgattok, nem húzzátok az orra előtt a mézesmadzagot. Na jó, most egy kicsit csöpögősen fogalmaztam...

És a kérdés írója csupán arra célzott, hogy a mai gyerekek túlságosan is fel akarnak nőni, vagy valami ilyesmi.


És kérlek ne tény ezután említést az édesanyámról, köszöni szépen, jól van. Ja és nem b*szok meg senkit. :D

A külsőmre írt trágárságok nagyon érdekelnek. Mondták már, hogy jól nézek ki, csak nem akarom, hogy nagy önbizalmam legyen. És ha már itt tartunk, vannak barátaim... és ne hidd ám azt, hogy hazudok! :D :D

2010. dec. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%
Pfff...kicsi p*cs....latszik hogy ezzel te is kiakarsz tunni:)) elarultad magad;) Gratula:D...s szerintem sokkal normalisabb ha egy 13 14 15 eves lany inkabb a baratjaival legyen kint estig, viccelodjenek, izlesesen szorakozzanak. Kiprobalhatjak a cigit meg az italt de azert nem ajanlott. Es nem kell mast lefikazz. De hogy lehetnek egy 13-15 evesek szerelmesek? Meg a 20 eves pasijuk...Hagyjuk ma'...Kedves kerdezo...egyet ertek veled:) Totalisan...na ennyit errol.:) (nalam nyugodsag):P:):D:D:D:D
2010. dec. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Jól van, nagyot égtem. Akkor az első bekezdést ne vedd bele, csak a többit, ni. :D De hát kábé ugyanaz, mert a lányok is tudnak lenni bunkók. Sőőőőt!

Érdekelne, hogy hány lánnyal jártál eddig?

Válaszként elfogadok ez Közöd?-et is... :D

2010. dec. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
55%

03:27


Elég lehangoló jövőképet társz elém. Szóval, a te világszemléletedben, aki egyáltalán kipróbál bármilyen tudatmódosító szert, illetve a szexet, az feltétlenül "pokolra jut"? Igazából nem értem, most végülis mire akarsz kilyukadni.

A szüleim szeretnek, nem tagadnának le és nem is felejtenének el. Foglalkoztak velem, tehát nem a családi gondok és a szeretethiány vezetett arra, hogy kipróbáljam a piát meg a füstöt. Sokkal inkább kíváncsi voltam.

A szerelemről annyit, hogy ebben a korban kezd ez kialakulni. A lányoknak idősebb pasi kell - gyorsabban érnek mind szellemileg, mind biológiailag a fiúknál. A 6-8 év korkülönbség persze már sok, de nem egy 14-15 évest lány ismerek, akik már éve-féléve együtt vannak egy náluk 4-5 évvel idősebb sráccal. És boldogok. Innentől mi a probléma?


Most... kövezettek meg, de nem értem.

Honnan szoptad hogy gazdagok vagyunk?

Átlagos magyar középosztálybeli család vagyunk. Szüleim elváltak, anyámmal lakok egy panelban. Már mitől lennénk gazdagok?

Barátaimat meg, egyikük szavaival élve, "már kisp*csös koruk óta" ismerem. Azóta összetartunk, együtt nőttünk fel, és még egy jóideig együtt is maradunk. Shoppingolás? Havi egyszer veszek magamnak valamit, épp ami szükséges.. nem hogy a barátaimnak is vásároljak..


Azt nem tudom miért gondoltad, hogy elkezdelek szidni meg anyázni. Az eddigi két írásomból nem erre kellett volna következtetned, de hát mindenki mást lát meg benne. Szeretek vitázni, persze érvekkel, és nem sz*rt dobálva.

És miért is érthetetlen az írásom..? Pedig csak össze kell rakni a szavakat. Tudod, első osztály.


De kérdésedre válaszolva: 3 lánnyal jártam eddig. És most 1 összejövőben van :)


De hadd kérdezzek én is valamit.. kit "tisztelhetek" személyedben?

Egy másik 14 éves "megmondóember" tinilányt?

Esetleg egy önjelölt internet-fehérlovagot, aki a bajba jutott korabeli lányok segítségére siet? ( remélem érted a metaforát. )

2010. dec. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Kösz hogy így megértesz, nyugodtam vágj a fejemhez bármit, de azért a cigibe meg a fűbe valamennyire igazam volt, nem? Hm?

Ha megmondanám a koromat, az mondanád, hogy egy kis pisis vagyok ehhez a szerelem dologhoz...

Na, de egyébként tényleg vannak barátaim. :D

2010. dec. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Kérdező! Örülök, hogy Te azon kevés lányok egyike vagy, akik nem attól érzik felnőttnek magukat, hogy minden fiút kipróbálnak, isznak, cigiznek és kilátszik szinte a cicijük-puncijuk-popsijuk. Maradj továbbra is ilyen okos, mert a Neked ezért a gondolkodásért csak a legnagyobb tisztelet és megbecsülés jár!!!
2010. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Jaaaaaj! Dejó, hogy ez az 34792182986. ilyen kérdés. Néha a más kérdését is olvasni kellene és megkímélnél minket egy másiktól.


De, hogy jobban érezd magad kulcsszavakkal válaszolok a kérdésedre: nyugat, média, celeb, köc§ög tinisztárok, Amerika, menőség, nem-menőség, televízió, buli, divat, tinihierarchia és népbutítás.

Az én barátnőm nem ilyen, és ez többek között a kondizásban mutatkozik meg. Na, ha őt kiröhögik az efféle "lánykák" átmegy Chuk Norrisba és csúnya dogokat művel velük, amitől még néha én is elborzadok. Hála neki a mi sulinkba már nincsen nagyon sok ilyeeeen. Talán az egy ilyen emberkét máshol is meg kellene honosítani? Szerintem jó ötlet.



16/F

2010. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Már qvára elegem van az ilyen kérdésekből. ha vennéd a fáradságot, és elolvasnád a többi 235425132545 ilyen kérdést, a választ is megkapnád. minden 6. kérdés erről szól. Zavar téged hogy így viselkednek? Nem is ismered őket. Bazira nem tudod hogy miért ilyenek.. Lehet hogy csak azért, hogy felhívják magukra a figyelmet, vagy mert simán qrvák lesznek. és?? ki nem sz@rja le? Úgy cseszik el az életüket ahogy akarják. mit zavar ez téged? Képzeld én sem ilyen lány vagyok, és akiket ismerek sem ilyenek. 98% ???? Normális vagy? Majd 15-20 év múlva lehet hogy ennyi lesz.. Hála a médiának. De most tuti nem. Ennyit erről.13L
2010. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg kb 20%a van igy...(mert ha ugy nézzük minden osztályban rosszabb esetben 2 ilyen ember van ,aki mindenkivel...)

nemsokan ám.ha csak olyan társaságban vagy,ahol ku*vák vannak ,akkor persze,hogy csak ezt látod...(nem??)

amugy meg tényleg nem kéne,mert hülyeség...

de hogy kitetted ezt a kérdést 1000xre nem lesz jobb...

2010. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!