Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves fiúk! Mennyire...

13-14 éves fiúk! Mennyire hátrány, ha egy lánynak nagyobb a melle?

Figyelt kérdés

B/C-s mellem van és nagyon hülyén érzem magam:S Ez mennyire hátrány?

13L


2011. jan. 29. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A fiúk többsége bolondul a nagy kannákért, szóval semennyire nem hátrány.
2011. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Habár én lány vagyok,de azért tudok válaszolni a kérdésedre...

A fiúk oda vannak a nagy keblekért... A lényeg az,hogy ne becsüld alá azokat a lányokat akiknek kicsi és emiatt ne szállj el magadtól. Volt egy barátnőm,akinek 11 éves korában volt akkora melle,mint most neked. Előtte nagyon jóban voltunk,de egyre jobban azt vágta a fejemhez,hogy ő mennyivel jobb csaj,mint én. Mondhatnom sem kell,nagyon jól esett. Szóval erre vigyázz. És ne érezd magad hülyén,húzd ki magad rendesen,de azért ne pakolj ki mindent a közönségnek. :)

L/15

2011. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy mekkora a mell, csak természetes legyen.
2011. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nézek le senkit, de a legjobb barátnőmnek hitt lány azért nincs már jóban velem, mert megnőttek és félt hogy cikizem majd...
2011. jan. 29. 18:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előny , bár nekem tök mind1 :)
2011. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ekkora:D

Engem kicsit zavar is,bár annyira nem érdekel.A fiúk viszont nagyon szeretik a nagyobb melleket.:DAki ezek után "megutál" az nem is volt igazi barát.Mi is szoktuk egymást ugratni,de csak viccelünk.:)

13/L

2011. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak akkor rossz, ha beáll a "szemem is van" effektus:S
2011. jan. 29. 18:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A "szemem is van" dolgon én csak röhögni szoktam és beszólok valamit. Le írok párat:

"Kapsz még 2 másodpercet,hogy nézd a melleimet,és ezek után csak emlékeidben láthatod őket."

"Ha ennyire tetszenek növessz te is vagy menj el plasztikáztatni."


Ilyenkor szólj rá arra a fiúra,úgy,hogy ő érezze magát kínosan és ne te. A barátnőd meg szégyellje magát... Szerintem beszéld meg vele,hogy nem te irányítod a hormonjaidat és ezért nem haragudhat rád.

L/15

2011. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is B/C .. A fiúkkal nincs gond:D De egy egy irigy csaj..aki nem tudom mire irigy,pedig neki is ekkora..mindig azt beszéli,hogy biztos kitömöm meg ilyenek..Miért, csak neki lehet? Én lapos kellene legyek?

Végülis engem nem érdekel más véleménye:D Meg vagyok elégedve:"> :))

Viszont.. az egyik barátnőmmel,aki nem ért egyáltalán a melltartókhoz, és ha meg kérdezik egy boltba mekkora kell azt mondja nem tudja,meg ő ezt nm éri, elmentem vásárolgatni, és vettem egy melltartót. Amikor jöttünk vissza, kérdezte mekkora? Mondtam 70/B erre nagyba: Hááát akkor nekem egy C-s legalább kellene.. Látta,h nagyon hülye pofát vágtam.. mivel neki szinte akkora melle sincs mint nekemxD Aztán mondtam,hogy nem hiszem:D De engem annyira megbántott,hogy a szemembe mondta,hogy neki egy mérettel bizots nagyobb,amikor nem igaz:o nadeh m1.

A fiúk véleménye nem érdekel.. a lányoké igen,főleg ha lealacsonyítanak..

Bocsi,ha hosszú lett:D

13,5/L

2011. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Engem is a lányok akasztanak ki... Volt, hogy leribancoztak miatta, pedig egyáltalán nem hordok kivágott felsőket, és nem valami nőies a stílusom:P
2011. jan. 29. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!