Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves fiúk! Mennyire...

13-14 éves fiúk! Mennyire hátrány, ha egy lánynak nagyobb a melle?

Figyelt kérdés

B/C-s mellem van és nagyon hülyén érzem magam:S Ez mennyire hátrány?

13L


2011. jan. 29. 18:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!Fölösleges ilyeneken rágódni, hiszen úgy sem tudunk változtatni rajta.Na jó, lehet ugyan plasztikáztatni (nagyobbítani, kisebbíteni egyaránt), de mint tudjuk ez igen drága.A hormonokat, genetikát pedig nem alakíthatjuk kényünk, kedvünk szerint.


Nekem 75/B-s melltartó jó.Én meg vagyok elégedve vele, pont jó, nem túl nagy, nem túl kicsi...A fiúk viszon állandóan azzal szekálnak, hogy nincs is mellem.Van az osztályban egy "hatos csapat", akik szünetekben és néha órákon is tök jókat beszélgetünk, hülyéskedünk.Érdekes, hogy 3 fiú, 3 lány.Na és 2 fiú szokta mondani nekem, hogy nincs is mellem, meg milyen pici stb. Ilyenkor lazán visszaszólok nekik, hiszen nehogy már ők osszák nekem az észt.Egyébként is, van egyáltalán bármi közük ahhoz, hogy mekkora a mellem??Nincs...


Mondjuk ez melltartó kérdése, hiszen van olyan melltartóm ami szépen kiemeli a melleimet és van ami kevésbé.

Mondjuk ideje lesz vennem 1-2 melltartót, mert ezek már szörnyűek... :/:D

15/L

2011. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
93%

Én is lány vagyok, de azért remélem tudok segíteni!

A testedet sose szégyelld, ezt kaptad, ilyen vagy, fogadjanak el ilyennek, mert te is elfogadsz másokat olyannak amilyenek! Azt jól teszed, hogy nem hordasz túlságosan kivágott felsőket! Öltözködéssel nagyon jól lehet kompenzálni a dolgokat! Nekem volt egy osztálytársam, akinek szintén nagy mellei voltak, emiatt mindig "behúzta" a nyakát a vállához, ráadásul picit görbén is tartotta magát...na ez egy óriási hiba. MINDEN TEST AKKOR A LEGSZEBB, HA KIHÚZZA MAGÁT AZ EMBER! ;)

A barátnőddel kapcsolatban: ha tényleg igazán jó barátnőd, akkor beszéljél vele, és esetleg mond el neki, hogy őneki mi az erőssége! Lehet, hogy önbizalomhiányban szenved...biztosan jól esne, ha elmondanád neki, hogy pl. milyen jó lába van! Ez elvileg a ffiak dolga lenne, de ők úgy se sűrűn mondanak ilyet, főleg a tinik nem!

A fiúkat legegyszerűbben poénnal lehet lekezelni, tehát úgy ha visszaszólsz valami vicceset. Azt jobban szeretik, mint ha lebunkózod őket. A lányok esetében...na az már nehezebb téma. Szerintem a meglepetés ereje mindig működik. Ha valaki beszól, akkor cserébe dicsérd meg pl. a cipőjét! Ha nem veszik a lapot, akkor csak engedd el a füled mellett.

2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen bejön nekünk a kicsivel ellentétben(vannak kivételek)

kicsit elment a téma más irányba:)

2011. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok szerintem se olyan nagy hátrány bár nekem kicsik a melleim a barátom azt mondta h ő így szeret és h így tetszek neki szval szerintem van akinek tetszik van akinek nem ... =)
2011. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy többnyire az tetszik nekik, akinek nagy a melle.

Te meg örülj neki, hogy ekkora a melled és ne törődj a lányok véleményével! Nekem kicsi a mellem, és hidd el, nincs annál rosszabb, amikor úgy érzed, hogy olyan vagy, mint egy fiú ..

14/L

2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az összhatást kell nézni, mert ha vékonyabb típus vagy, és az arcod se csúnya, semmi sem fog megállítani, hogy te legyél a pasik kedvence:)

és ezt mint pasi mondom:)

2011. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ez a B/C egyébként nem nagy, hanem átlagos. a tini fiúk meg azt hiszik hogy a nagy mell a jó és ezért bámulják és meg akarnak húzni. érett férfiaknak meg az jó amilyen a barátnőjüknek van, mindegy hogy kicsi vagy nagy. a lányok meg irigyek, nekem pl a nővérem a mai napig nem akarja elhinni/elfogadni hogy nagyobb mellem van mint neki az övé 70 vagy 75A nekem meg 70E, nagyon irigy, de nemérdekel.
2011. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

ettöl nem kell így aggódni.mert nekem épp az a baj hogy nincs. egy síkság. :) amugy is ezek a hormonoknak a dolga.

nem a te hibád.!

2011. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

amugy igaz,nekem is ez a bajom:utálom ha olyan vok mint egy fiú. mert nekem még nem is nő. örülj annak amekkorád van.


12

2011. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Semennyire se !
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!