Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam majd el anyának...

Hogyan mondjam majd el anyának, hogy van barátom? Ti, hogy mondátok el? Mennyi idősek voltatok, és hogy reagált?

Figyelt kérdés
14/L vagyok.3 fiú testvérem van.2 bátyám és egy öcsém.Mivel én vagyok az egyedüli lány kicsit szégyenlős vagyok ilyen téren :$ Attól félek,hogy meg akadályoz majd ,hogy találkozzak vele vagy hazakísérjen stb. Tegnap is 9-ig kint voltam a barátnőmmel meg a barátjával és már tiszta ideges volt,hogy vajon hol vagyok és kivel. :SS
2011. ápr. 24. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megmondtam,hogy most van egy barátom:D Nem akadt ki,ismer és tudja,hogy nem kezdtem el 11 évesen fiúzni,hanem csak ésszel:)

14 L voltam.Most 15 L.

Hidd el megfogja érteni,hogy a lánya kezd felnőni és ismerkedik stb...Máskor pedig mondd el anyukádnak,hogy az egyik barátnőddel vagy és akkor tudni fogja.:) sok sikert!

2011. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!