Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális az hogy 6. -os...

Normális az hogy 6. -os lányom sminkeli magát akárhol is?

Figyelt kérdés
A lányom most 6.-os 4.-ben egyáltalán nem érdekelte a divat, most nemrég pedig 5. végén elkezdett táskákat venni magának, Converse cipőket, bőrdzsekit és egyéb drágább, menőbb, és jobb ruhákat, és nemrég 5.-ben barátnőjével beszélt hogy hozza el a sminkjét, ki is sminkelték magukat, persze csak a lányom egy kis szemceruzával húzta ki magát és pirosra festette a körmét. Azt mondták jól áll neki. Most pedig már azt szeretné 6.-os korában hogy engedjem el egyedül a barátnőivel Fórumba, Főtérre, Nagyerdőre és egyéb helyekre de nem annyira messze, és még azt is kéri hogy 6.-ban egy kicsit had húzza ki magát szemceruzával és fesse a körmét pirosra... Ti mit javasoltok?
2011. máj. 7. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
12 éves kislányra nagyon vigyázzál. Jó, ha mindig tudod, hova, kivel megy el. Én nem engedném késő estig, meg felnőttes helyekre. Ő még gyerek. A sminkkel meg nagyon óvatosan, ne curvásan és nem mindenhova. Vele beszélgess őszintén. Mond el neki mi várhat rá.
2011. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
A helyedben en kifejezetten orulnek neki, hogy nem egesz nap a TV elott ul otthon, hanem van egy kis eletkedve!
2011. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nagyon vigyázok rá, ha már elengedem akkor megkérdem hova megy és kivel ahogy mondtad. Az a szerencse hogy a lányom őszinte, és ha mondok neki valamit, vagy kérdezek mindig igazat mond és megfogadja a tanácsaimat. A sminket engedem de persze nem annyira... Csak egy kicsit halványan had húzza ki magát. Csak az osztályfőnöke nem szereti a sminket...
2011. máj. 7. 13:01
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Én engedném sminkelni, de


1. iskolába soha

2. csak nagyon szolidan (barna szemcerka halványan, esetleg kis szempillaspirál, szájfény bőven elég), mert tudod az lesz a következő, hogy hadd legyen műkörme meg piercingje, vagy ilyesmi

3. csak kiváló minőségű termékekkel, ne tegye tönkre a szép fiatal bőrét

2011. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Elvileg iskolába is szeretné, barátai szerint jól áll, hát bizonytalan vagyok...
2011. máj. 7. 13:12
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Na hallod... a barátaink minket is dicsérni szoktak, persze hogy nem azt mondják, hogy milyen pocsékul nézünk ki. ;)


Ha az osztályfőnöke ill. az iskola szabályzata tiltja, akkor nincs miről beszélni szerintem, marad a smink a barátnőknek sulin kívül. Remélem, ő nem látja rajtad a bizonytalanságot, dönts, és legyél következetes.

2011. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Gyerek minek sminkeli magát? Szerintem csak röhejes, piros körmökkel? Te tudod mit csinálsz, de ez szerintem nagyon ízléstelen és túlzás... 7-be meg már hajat festeni akar és tetkót? Azért szerintem egy kicsit jobban is figyelhetnél rá, azzal nincs baj, ha otthon sminkelik magukat a barátnőivel, játszanak, de én se utcára, sem iskolába nem engedném el úgy.
2011. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mint fiúnak az a véleményem, a smink eltakarja a természetes szépséget.
2011. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:15


csak az a baj ezzel, hogy a legtöbb fiú ezt mondja de mégis az agyon sminkelt csajokkal jönnek össze.

2011. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó! Ne általánosíts! Nekem a legjobban a természetes szépség tetszik! A 15:15-ös voltam.
2011. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!