Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utáljátok Justin Biebert?

Miért utáljátok Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Ne csak egy mondatban válaszoljatok, kérlek, hanem kicsit érthetőbben :)
2011. máj. 31. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
kapa nem volt a kezében
2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Én lány vagyok. :) Utálom,mert beképzelt és eléggé kisfiúsan néz ki. Szerintem a haja,meg az egész jelenléte kicsit b*zis,persze ezt nem tudhatom,de szerintem ettől függetlenül nem az. A zenéjéről az a véleményem,hogy van 1-2 jó,és a többi nyálas... És azt utálom a legjobban,hogy minden korombeli csaj odavan érte :SS

Mit lehet rajta bálványozni,csak egy kisfiú. ://

Mindenesetre,légyszíves ne háborogjon senki,mert én csak válaszoltam a kérdező kérdésére.

2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2., köszönöm a rendes, érthető válaszodat :)Én nem rajongok érte, de semmi bajom nincs vele. És tiszteletben tartom a véleményedet. Csak annyit szeretnék kérdezni, most arra a hajra gondolsz, amit kb. 1-2 hónapja levágatott, vagy az újra, esetleg mindkettőre? :D Ha netán még nem láttad volna, az újat: [link]
2011. máj. 31. 17:18
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
én nem utálom, de szánalmasnak tartom, hogy ma az ilyen "férfi" a bálványozott. :D énis csak 15 vagyok, mégsem gondoltam soha, hogy jól néz ki, bár kinek a pap, kinek a paplan, a zenéje egyszerűen középszerű, bárki tud ilyet csinálni, ahoz, hogy sztár legyél ma már semmi sem kell, csak hogy "cukcsin" nézz ki
2011. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz a hangja, bárki tud így énekelnem az énimini vagy melyik számát az 5 éves unokahúgom magasabb hangszinten énekelte el, és nagyon profinak tartja magát ez a Bieber de csak egy két tinilány rajong érte mégpedig azért mert a barátnői is rajonganak.
2011. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, sőt néha keb@szottul tudom utálni.

Hogy miért? Mert ő bekerült valahogy a sztárgyárba, mi meg a zenekarunkkal vért izzadva, csapatmunkával, nyáron akár reggeltől estig gyakorlunk, nem akarunk híresek lenni, hanem szeretjük amit csinálunk, mégis kevesebb elismerést szerzünk helyi szinten, mint egy vinnyogó kisfiú. Nekem nem telik 120.000Ft egyetlen gitárra, ő meg olyanokkal futkos. A Playboy villában partizik, bár szerintem még csak ott tart, hogy a lányok copfját húzza meg. A haja förtelem, a "cukcsi" fejétől beáll az izomrángás, a nagy jó szívéről meg el ne feledkezzünk. Mikor segített közvetlenül embereken? Mikor cipelt reumás néninek szatyrot? Mikor adta oda a szendvicsét egy hajléktalannak? A dalai nyálasak, ének- és hangszertudást nem igényelnek. Eléggé kifejtettem?:)

14L

2011. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

-Énekelni nem tud, autotune-val van kijavítva a hangja

-Úgy néz ki mint egy 10 éves

-Szövegeinek értelme nincs

(-Szerintem b**i is)

2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

-Szörnyűek a számai,nem tetszik.

-Nagyképű,beképzelt.

Kb ennyi vele a problémám,nem fikázom se téged ha szereted,se Őt..pont ez a problémám nekem,csk Spvel kapcs.-ban.Én tettem felazta kérdéstis.;))

2011. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 OpenYourMind válasza:
0%
Mert irigyek rá az emberek. Nem tetszik nekik hogy híres/sikeres és odavannak érte a tinik. A legtöbb ember így reagál hogyha egy olyan személyt lát aki láthatóan sokkal többre vitte mint ő. :) Én személy szerint nem szeretem a zenéjét se azt amit képvisel. De mint ember semmi bajom vele. Mondjuk 2 percnél nem foglalkoztam még többet ezzel a témával :D
2011. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Általában ez minden énekesről elmondható, hogy van aki szereti és van aki nem. Szerintem az elismertség attól is függ, hogy legyenek olyanok akik nem kedvelik.


Meghallgattam néhány számát, de nekem nem jött be.

2011. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!