Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most évnyitóra mennyire...

Most évnyitóra mennyire szükséges a lányoknak és fiúknak matrózblúzt felvenni? Amúgy szeretitek? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
a suliban szerencsére nem poliészterből van mint régen hanem pamutból és viszkózból 15L
2011. aug. 26. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez az a régi gondolkodás :P hogy nincs egyén csak többség mint a kommunizmusban . Meg hát az iskola lehet konzervatív és ki akarja szűrni hogy a lányok k.urvásan a fiúk meg szakadtan öltözzenek . És ez a hagyományos ruha amit mindenkinek adnak és ez szűrik ki hogy ne mást vegyenek fel . Meg hát úgy gondolják a tanárok ha ők már csúnyák akkor csúnyítsuk el a gyerekeket is ..... :P:P:P


16L

2011. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányoknak kötelező az iskolai ünnepségeken a matrózblúz. Mármint a mi osztályunkban. A többi osztályban pl. tavaly az okt. 23-ai műsorkor elég rossz idő volt, a tanárok azt mondták, hogy nem kell feltétlenül matrózblúzt felvenni, nehogy betegek legyünk (az udvaron vannak a műsorok). A mi osztályunknak kötelező a matrózblúz mindig, töri tanár az onőnk, megköveteli. És még át sem öltözhetünk ünnepség után.

Én nem nyavalygok, egy évben 3-4x kell felvenni, túlélem, és szerintem más is, nem értem miért kell ezen problémázni.


Szóval a mi iskolánkban ez a követelmény:

Lányoknak matrózblúz, fekete szoknya/nadrág (bár sokan farmert szoktak felvenni, ami szerintem tök gusztustalan matrózblúzzal), normális cipő, valamint az iskolai nyakkendő (az iskola színeit és nevét mutatja).

Fiúknak fehér ing, fekete/sötét nadrág (elvileg nem farmer, de gyakran azt vesznek fel) és normális cipő. Nyakkendő nem kötelező nekik, de szerintem jobban néznének ki nyakkendővel a fiúk.

16/L

2011. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a lányoknak a matrózblúz és a fekete szoknya,a fiúknak pedig az öltöny.
2011. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!