Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Visszaszóljak...

Mit csináljak? Visszaszóljak neki? Vagy inkább hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
12 éves átlag lány vok. Tegnap írt egy leszbi csaj ( én nem vok az.) hogy milyen jó lenne dugni stb. stb. Letiltottam majd ma megint írt hogy simán megtudna erőszakolni tudja hova járok suliba a koromat stb. és kideríti a címemet is. Ti mit csinálnátok? Csak rám akart ilyeszteni vagy komolyan gondolja? Segítsetek légyszi. Még senkinek se szóltam róla.
2009. ápr. 21. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg a szüleidnek, ha úgy gondolod, hogy valóban komolyan fenyeget!
2009. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod valóban fenyeget beszélj a szüleiddel. De valószínűbb, hogy csak rádakar ijeszteni. Szerintem semmit ne reagálj, megfogja unni. Vannak ilyen hülyék akik ezt élvezik. Chaten időnként én is belebotlok ilyen barmokba (pedig én már nem gyerek vagyok), de nem foglalkozom velük, és megunják az írogatást.
2009. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

szerintem nem leszbi és még csak nem is lány.

valami tizenéves pattanásos kiscsávó, aki miközben ilyeneket írogat a kis p***ét markolássza.


minden esetre ez fenyegetés, úgyhogy nem ártana megmutatni a szüleidnek és jogi útra terelni a dolgot.

2009. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Csatlakozom. Először a szülők tudnak segíteni ebben. Néhány kiskamasz feltűnési viszketegségben "szenved". Ha nem hagy békén ,(amit gondolok) beszélj a szüleiddel! Ők tudni fogják, hogy hogyan lehet szépen , és finoman "leállítani"!

2009. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még várok egy kicsit, mindenesetre letiltottem szóval most nem tud írni. De ha továbbra is ilyen hülyeségeket ír szólok anyunak.
2009. ápr. 21. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szólj a szüleidnek. Nekem is 12 éves a gyerekem, és szeretem ha ilyen dolgokat elmond. Volt már példa, hogy "cukorkákat" osztogattak a suli előtt, jobb az ilyeneket megbeszélni. Ha meg véletlenül ismeretségi körből írogat neked ilyeneket valaki, akkor csak szülői segítséggel tudod majd leállítani.
2009. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szivat.Meg akar félemliteni.Ne törődj vele,tiltsd le.Szerintem ő ezzel szórakozik,h idegesit embereket.Nekem is volt már ilyen.Mondd meg neki,hogy menjen a francba,szórakozzon mással,és mondd meg neki,hogy ne zaklasson.
2009. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáltad már lánnyal? akkor honnan tudod, hogy rossz?
2009. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jesszusom!!! Mért te 12 évesen vesztetted el a szüzességedet egy leszbi csajjal? Kösz én kihagynám. Nem vagyok olyan hülye, hogy elkövessek egy ekkora baromságot.
2009. máj. 1. 09:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyenekre nem szabad reagálni. Rögtön törölni kell. Ha ezek után is jelentkezik és fenyeget, mindenképpen szólj anyukádnak.

Vigyázz az ismeretlenek emailjével, sms-ével. Jó dolog az ismerkedés, de ez a hátránya az ilyen elektronikus kapcsolattartásnak, hogy bárki bármivel felkereshet névtelenül, arctalanul, akár felnőttek is kiadva magukat tiniknek.

2009. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!