Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyógytesi alól lehet valamilye...

Gyógytesi alól lehet valamilyen felmentést kapni vagy van valami mód arra hogy ne kelljen járnom rá?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es és 6.óta járnom kellett volna gyógytesire, de 8.ban már be se jártam. Sima tesi órán részt kell vennem, de azzal nincs is semmi bajom, csak a gyógytesivel. Semmit sem segít, egyáltalán nincs is semmi különösebb bajom, csak az orvos mondja hogy gerincferdülés. De olvastam is, hogy a gyógytesi amúgy sem segít semmit a gerincferdülésen...

Szóval a lényeg az, hogy van vmi megoldás hogy ne kelljen járnom?


2011. okt. 19. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen nem mész be, vagy megmondod az orvosnak, hogy ne is adjon beutalót, amúgy járj el úszni az tényleg segít.
2011. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gyógytornára kell járnod,annak oka van. A gerincferdülés csak rosszabbodhat,ha nem jársz tornára. Később komoly gondjaid lehetnek miatta. A szüleid odafigyelhetnének rád.
2011. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komoly ok, na persze....

De ha nem járok akkor beírják az igazolatlant?

2011. okt. 19. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem járok akkor beírják az igazolatlant?"

Ezt nem értem, hova írnák be? Ha rákos vagy és kellene járnod kemoterápiára, de nem jársz akkor is beírnak neked egy igazolatlant? Mert ez pont olyan, a te bajod, hogy nem jársz őket ez nem érdekli. Csak akkor kellene kötelező jelleggel járnod, ha nem tesiznél emiatt, mert akkor ugye nem lenne meg az óraszámod.

2011. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert tavaly is ezzel "fenyegetőztek" , de nem vettem komolyan őket. Most idén meg ugye új iskola, azt még nem tudom hogy mennyire veszik komolyan.
2011. okt. 19. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
De te az iskolába jársz ilyenre?
2011. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja
2011. okt. 19. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, de mindegy, ha rendesen tesizel akkor nem fogsz igazolatlant kapni, nem is tudnak mire adni. Mert ilyenkor szokott az lenni, hogy a gerinc ferdülés miatt nem kell tesiznie, de akkor nyilván a gyógytornára járni kell.
2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,érdekes. 6.ban kellett először gyógyra járnom, és abban az évben kellett sima tesiznem is. Aztán 7.ben kiderült, hogy nekem nem is lehetne normál tesizni, ezért abban az évben csak gyógyra jártam. Aztán 8.ban meg most megint azt mondják hogy mindkettőre kell járnom.
2011. okt. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!