Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen helloween jelmez...

Milyen helloween jelmez ötleteitek vannak, amit itthon is el lehet készíteni? 15/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a környékünkön mindig szoktak helloweenezni,de mi nem szoktunk.Viszont most megbeszéltük hogy mi is megyünk,de ez ilyen teljesen spontán ötlet volt,ma d.e. beszéltük meg,és most sürgősen ki kellene találni v.mi jelmezt az öcsémnek (10 éves) és az unokahúgomnak (9 éves).Én boszorkány leszek,azt könnyen meg tudom csinálni =))

az ötletek mellé kellékeket is írtok légyszi,hogy hogy csináljuk meg 1 nap alatt? :)


2011. okt. 30. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Öcséd:kalóz. fehér ing fekete nadrág egy piros kendő a derekára, kalap fess neki bajuszt szemcerkával, mondjuk az is jó lenne ha egy biztostűvel ráerősítenél a vállára egy kisebb plüsspapagájt :D

vagy cowboy: ahhoz ing, egy farmer, csizma, kalap meg ha van egy öved amin díszes csat van az is jó :D


unokahúgod: a lányoknak mindig nehezebb. Lehetne mondjuk halott menyasszony, bár ez 9 évesnek lehet valaki durvának találná... egy hosszú fehér szoknya, valami fehér hosszú csipkefüggöny a hajába, a legjobb ha a haja sötét, és mondjuk tupírozd fel, kócold neki össze. Az arcát arcfestékkel fesd fehérre, a szeme körül lilásra (a szemhéját is mert ha lecsukja olyan mintha a szemgödre lenne) a száját meg valamilyen sötét rúzzsal fesd ki. Az orrát se felejtsd el :)


örülök hogy segíthettem :)

14L

2011. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis kabátban kell lenni, öltözzenek talpig feketébe és fesd ki őket csontvázra. Hipermarketekben lehet kapni ilyenkor arcfestéket.
2011. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek közül válasszatok ki valamit.

[link]

2011. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

öcsi: szerintem is jó a cowboyjelmez, mert valószínűleg mindene megvan hozzá, farmer, ing(lehetőleg kockás), cowboy-szerű kalap, csizma, öv, és ha van, mellény.

unokahugi: Minnie egér :) bármilyen ruhadarab megfelel, ami fekete, fehér, piros vagy pöttyös. Pl. fekete harisnya/nadrág(mivel Minnie egér lábai feketék), fekete hosszú ujjú felső, fehér kesztyű(nem muszáj), pöttyös ruha. Cipő bármilyen lehet, színes is. Az arcát is kifestheted, csinálhatsz neki füleket papírból, nagyon csini lesz. Én is Minnie egér szerettem volna lenni a sulim Halloweeni buliján, de most ez elmaradt, másnak öltöztem be, de majd jövőre! :) 15/L

2011. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!