Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki helyzetbe kerültem a...

Ciki helyzetbe kerültem a jövőbeli suliigazgatóm előtt. Mit tegyek? Ebből lehet gond jövőre?

Figyelt kérdés

Elég fura egy nő,kicsit karrierista és mindenkivel olyan rideg,hogy a hideg futkos a hátamon,ha rám néz.


A fiával nagyon jóban lettem,járunk(6 éve osztálytársak vagyunk amúgy) és mostanában szinte minden délután náluk voltam,mert az apuja orvos és keveset van otthon,az anyukája sincs otthon egész nap,szóval csak ketten vagyunk náluk és tök buli házuk van(jacuzzi,benti medence,minden apple és olyan kastélyszerű a házuk,de iszonyan szép) és így nyugodtan tudunk kettesben lenni,nem zavar minket senki.


Tegnap is ott voltunk és én a barátom pólójában tévéztem az ágyban,Ő pedig elment tusolni.

Az anyukája viszont bejött a szobájába(kopogás nélkül,nem is tudtuk,hogy hamarabb jön haza),én pedig ott feküdtem a barátom ágyában egy szál pólóban,a barátom pedig kijött boxerben a fürdőszobájából(az egyik ajtó a szobájába nyílik onnan).


Az anyuja megkérdezte,hogy ki vagyok és hogy mit is keresek ott,elmondta neki a barátom a szitut(hogy együtt vagyunk),de aztán kiment az anyuja a szobából és utána már nem találkoztam vele...


Igazából most találkoztam vele először személyesen és hát gondolom nem tettem rá valami pozitív benyomást :S

A barátom mondta utána,hogy ne aggódjak,az anyukája nem olyan szörnyű,mint gondolom,de azért félek...


Ő az álmaim gimijének az igazgatója és oda nehéz bejutni.Eddig is paráztam a felvételitől,de ezek után nem tudom,hogy mi lesz.

A barátom szerint nem lesz semmi gond,sőt,majd meg fog szereti,ha látja,hogy komoly a dolog köztünk,de én félek.


Pár napja megharaptam a barátomat egy picit és mondta,hogy az anyukája észre vette,de nem mondta el neki,hogy történt...Most szerintem leesett az anyukájának,hogy is került oda az a fognyom :/


A városban és a suliban mindenki egy kis jókislánynak gondol,aki semmit nem csinál a tanuláson kívül,de amikor kettesben vagyok a barátommal egy picit megváltozom :$



Most mit csináljak?

Szerintetek emiatt elutasíthatják a jelentkezésemet abba a gimibe?

Oda muszáj bejutnom,oda jár a város "krémje" és anya szeretné,hogy én is oda járjak meg nekem is nagyon tetszik a suli.



2011. nov. 19. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez most kamu?
2011. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem az :((

Alig tudok enni,mert félek...

Félek attól,hogy megtudják anyáék vagy a többiek a suliban vagy hogy tönkre teszi az életemet a suliban.

2011. nov. 19. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Huhh.. ne haragudj, de 14-15 évesen mit keresel egy hasonló korú ágyában ?! Én a helyedben ujjonganék, hogy nem dobott ki az anyja. Egyébként nem, emiatt nem utasíthatják el a jelentkezésed, mivel az anyja azt sem tudja ki vagy és nem te leszel az egyedüli aki oda akar menni.
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
ettől a kérdéstől most majdnem kirohantam hányni.
2011. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Hú, ciki.

Nekem is volt hasonló esetem, egyszer csak úgy elmentünk pár haverral, történt egy kis baleset és a rendőrségen lyukadtunk ki. Mi volt a ciki? Az egyik rendőr fiával voltam:S Tegyél úgy, mintha mi sem történt volna.

14L

2011. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem utasíthatják el a jelentkezésedet. Csalás, manipulálás sem valószínű, főleg, hogy barátod megnyugtatott, hogy az anyja amúgy sem hajlik az ilyesmire. Csak akkor lenne gond, ha ő egy beteg nő lenne, de ezek szerint nem az (a barátod valószínűleg tudna róla, ha az lenne). Ha szóbeli elbeszélgetés alapján megy a felvételi, és az igazgató csinál mindent személyesen, akkor merülne fel igazából a részrehajlás lehetősége, de elvileg akkor is etikátlan lenne emiatt elutasítani.
2011. nov. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató inkább csak a keretekkel foglakozik (beszerzések, ilyesmik), az is lehet, hogy még csak órád sem lesz vele, személyesen nemigen fogja tönkretenni az életedet.
2011. nov. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, megkérdezhetsz valakit vagy Édesanyádat, hogy megy a felvételi (nem kell elmondani, miért érdekel). Ma nem tudom, hogy megy, a mi időnkben a (leendő) tanáraink csinálták az egész felvételit (mármint amit mi láttunk belőle), az igazgatót nem is láttuk (csak az ünnepségen).
2011. nov. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
atyaég
2011. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem fogja befolyásolni a felvételidet, az már egy másik dolog, hogy fiú anyjának meg van rólad a véleménye, de attól még simán felvehetnek abba suliba. Ez eléggé hülye álláspont lenne az anyuka részéről: hú, azt a kislány nem vehetjük fel,mert a fiam szobájábn hempergett félmezetelenül! .... Semmi köze nem lesz ehhez a felvételidnek.
2011. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!