Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » NAGYON HELYES! Mit tegyek?

NAGYON HELYES! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és van egy nagyon helyes 12.-es az iskolában

mit tegyek hogy egyáltalán felfigyeljen? nem túl nagy a korkülönbség??? az mennyire számít hogy vannak közös ismerőseink? és mik jelei hogyha tetszünk valakinek?


2011. nov. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te pl.elejt valamit és te veszed föl abból lehet egy kis csevej.Aztán alakul.Jó ha van közös ismerősötök mert akkor nagy valószínűséggel lehettek majd egyszer egy ,,csapatban".Hogy ha te bejössz neki akkor sokat néz rád vagy rád mosolyog.Gondolom lány vagy. Sok szerencsét ;)

14/F

2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, csak az a gond hogy nem tudom hogy engem néz és rám mosolyog vagy csak néz ki a fejéből (magamból indulok ki mert én is szoktam csak úgy nézelődni)a másik gond az az hogy olyan zsúfoltak a folyosók hogy esélyem sincs valamit leejteni

de majd megpróbálom

2011. nov. 24. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán itt már nem számít nagyon a korkülönbség. A közös ismerősök jók, lehet tőlük kérdezgetni, hogy mire figyelne fel a fiú. A jelek azok nagyon kétértelműek. Az egyenes beszéd számít.


Manapság elég töketlenek a fiúk-férfiak... legalább is nagy részük. Ha mindenképpen ő kell, odamész hozzá és elmondod, mit érzel iránta és hagysz neki gondolkodási időt. (fontos.. mert első reakció kapásból az lenne, hogy nem érdekli)


Ha nem vagy ennyire bevállalós, próbálkozhatsz valami olyan rég elfeledett eszközzel, amit -szerelmes?- levélnek hívnak. Elcsábítod valami olyan helyre, ahol csak ti lesztek. Itt már könnyebb beszélni és nagyjából fel tud készülni a témára.


Ha erre nem reagál, akkor nem érdekled. :)

2011. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez jó, csak tényleg nagyon jól néz ki és azt sem tudom hogy van-e egyáltalán barátnője, meg biztos vannak lányok az ő korosztályából is akik érdeklődnek...
2011. nov. 27. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted tudja magáról hogy jól néz ki, vagy ő az a szerényebb fajta, akinek nincs önbecsülése, és ha jól is néz ki, akkor sem hiszi el?


Ha az utóbbi, akkor van esélyed, ha az előbbi, akkor kevesebb, de akkor is van valamennyi. De mindegy, látatlanban nem tudom megmondani, hogy mi lesz, de egy biztos. Ha nem lépsz, akkor nem lesz az egészből semmi.


Sok sikert! :)

2011. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!