Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek apához menjek,...

Szerintetek apához menjek, vagy a barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni..azt hittem h a barátnőm a jövő hétvégén tartja a szülinapját,erre ma kiderül,hogy most hétvégén lesz..a baj az pedig az,hogy tegnap beszéltem meg apával h fel megyek hozzá a hétvégére(Ausztriba dolgozik,és a csak havonta jön haza,de most én mennék el hozzá) Már nem láttam 2 hete,és nagyon hiányzik. Az egész hétvégét velük tölteném,pénteken mennék,vasárnap délután jönnék. Elmennék velük korizni(vele és a barátnőjével,akit egyébként nagyon szeretek) és nagyon jó lenne..de a barátnőm szülinapjára is nagyon-nagy szívesen elmennék,hiszen szeretem,és a többiek is ott lennének..meg hát mindig az a legjobb 'buli' amin nem vagy ott..3-8ig tartana..és most nem tudom h amiatt a 5óra miatt kihagyjak egy egész hétvégét..Mert lehet h az az 5óra nagyon jó lenne,és emlékezetes..

Foggalmam sincs,mit csináljak. Szerintetek hova menjek el ? A barátnőmet attól még megköszönteném persze,de szívem szerint el is mennék..de nem is,mert úgy érzem,most apa mellett lenne a helyem,mert nem bírnék ki még 1 hetet nélküle..

14l


2012. jan. 31. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én apukámhoz mennék.
2012. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megy mindkettő egyszerre. Apához menj pénteken, szombaton (ha jól értem) elvisznek a bulira, majd hozzájuk mész a buli után és az egész vasárnap is a tiétek.
2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De azt mégis hogyan ? pénetekn menjek el,szombaton üljek fel a buszra,és buli után megint,aztán vasárnap meg ismét ? ez így sehogy se jó:/
2012. jan. 31. 16:38
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem írtál a távolságról...
2012. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

dehogynem..

ott írtam,h Ausztriba dolgozik,és csak havonta jön haza,de most én mennék el hozzá

2012. jan. 31. 16:48
 6/19 A kérdező kommentje:
*Ausztriába
2012. jan. 31. 16:48
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
.... és azt honnan kéne tudnunk, hogy hol laksz TE? Tudod a távolság két pont között van...
2012. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd szülinapja melyik nap lesz?

Mert ha szombaton, akkor ha előbb eljössz 6 körül, akkor még el tudsz menni apudhoz. Bár csak egy éjszakára, de szerintem jobb, mint a semmi. Vagy ha vasárnap van, akkor péntek-szombaton menj apudhoz, és vasárnap délelőtt gyere haza.

2012. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd bulija pénteken vagy szombaton lesz?
2012. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kalkuláld bele a hétvégi időjárást is. Ha valóban annyi hó esik, mint amennyit jósolnak, úgyis leáll a közlekedés (nálunk legalábbis, az osztrákoknál nem hiszem) és akkor marad a barátnőzés. Ha pedig mégsem lesz akkora hó, akkor menj apukádhoz.
2012. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!