Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki olvasta már Merilyn...

Valaki olvasta már Merilyn Manson életéről szóló könyvet? Nyugodt szivvel megvehetem-e 15 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 16:28
 1/9 anonim válasza:
57%
...én 24 vagyok, amikor 14-16 voltam nagy mansonos voltam....jó a zene, de nagyon durva a szöveg, a mostani albumok...enyhén túlfútöttek (már megbocsájtson a kedves olvasó...) ...illusztrálva:ha egy jó nagyot, vadul akarsz...szni, akkor meghallgatod előtte/közben... a fickó életrajzában vszeg szerepel majd, hogy kivetette a lengőbordáit, és így le tudja a saját feketére tetovált ...át ..opni...sajna anyuka, én, ha kényszerítenének sem venném meg a gyerkőcnek....
2009. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Semmiképp! Az előttem szólónak igaza van!
2009. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan már!!! Attól a gyerek még nem lesz agyonsminkelt rocksztár, ha elolvassa ezt a könyvet!

Ha te nem veszed meg neki, majd megveszi magának, vagy elkéri a haverjaitól.

2009. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Szerintem nyugodtan. Egyébként csak a tévhitek eloszlatása végett: Manson a könyvben leírja hogy nem vetette ki a lengőbordáit, ez csak egy városi legenda. Épp úgy ahohy egy József Attila életrajzban is egész biztosan vannak pikáns részletek, úgy ebben is, de ahogy attól, úgy ettől sem lesz senki érzelmi nyomorék. Remélem segítettem
2009. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem megveheted neki nyugodtan, de ha gondolod ne vedd meg, akkor megveszi magának, ha nagyon akarja hamar lesz pár ezer forintja rá. Én 14 évesen Kurt Cobinért voltam oda ( ha ismered őt, akkor róla is keringenek cifra történetek) olvastam az életrajzát, a naplóit, a búcsúlevelét, az ő posztereivel volt telerasztva a szobám, ilyen pólókban járkáltam, és állandóan bömböltettem a Nirvánát:) Mindenkinek van ilyen korban valami szenvedélye. Normális kiegyensúlyozott felnőtt lett belőlem.
2009. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én olvastam.Tulajdonképpen smemi nincsen benne,amitől egy 15 éves gyerek sorozatgyilkos,szatír,vagy terrorista lesz.. egy életrajzi mű lényegében,de elég izgalmas,sok mindent meg lehet tudni a sztárok életéről,az igazi metálról.. azt nem tudom,mennyi lehet igaz belőle,mindenestre izgalmas,nekem tetszett.
2009. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Merilyn Manson élete elrettentő példa lehet a fiának de azért oda kell arra figyelni hogy a könyv elolvasása után mennyit változik.
2009. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
93%
Csak a könyvtől nem fog változni. Ha változni akar, akkor a könyv nélkül is fog. Mellesleg ha nem veszed meg neki, megveszi magának..
2009. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem ha annyira szereti Merilyn Manson-t, akkor biztosan tisztában van az életével...
2009. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!