Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam sokszor...

Miért érzem magam sokszor sebezhetőnek?

Figyelt kérdés
Ha bármikor összeveszek egy barátnőmmel ő mindig a fejemhez vág mindent én pedig csak csodálkozom hogy vajon tényleg ilyen vagyok? és én nem tudok neki vissza szólni pedig másoknak tudok mások hibáiról beszélni de ha azzal az emberrel beszélek hirtelen mindent elfelejtek. És úgy érzem hogy ő egyáltalán nem érzi magát rosszul a veszekedés miatt hogy csak én gondolkozom azon folyton hogy vajon tényleg az vagyok-e amit ő mondott?Úgy érzem sebezhető vagyok hogy nem tudom magam megvédeni..
2009. jún. 6. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de ha ilyen sokszor ossze tudsz veszni a barátnoddel,akkor nincs érteleme barátkoznotok! Vagy aha mégis o kell barátnak ,akkor konyorgom vegyél már egyszer erot magadon,és mondd el neki HIGADTAN,NYUGODTAN,hogy TE hogyan látod a dolgokat!!!
2009. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan egy barátnőmre gondoltam hanem ha bármikor bárkivel összevesznék.
2009. jún. 12. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakran ossze veszel a barátnoiddel? Bármelyikkel? Akkor valószínuleg benned van a hiba! Nem gondolod?
2009. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csupán az önsajnálat az,ami akkor beszélt belőled mikor ezt írtad.

Szerintem csináld aztz,hogy írd fel egy papírra a rossz tulajdonságaidat,és próbálj meg azokon változtatni.Ez segít abbanhogy jobban megismerd önmagad,és legalább nem csak akkor szembesülsz a rossz dolgaiddal mikor megmondják neked.így nem fogsz veszekedéskor olyan fejet vágni mint bárány az újkapuba :-)

sok szerencsét neked

2009. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!