Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (Történet lent)

Mit tegyek? (Történet lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve összevesztem a legjobb b nőmmel(2 év van köztünk), mert ő akkor ment át egy másik suliba(suli összevonás volt) és a barátai nagyon csúnyákat beszóltak nekem és akkor ő nem engem végett meg hanem a haverjait védte meg, ennek azt mondta az az oka, hogy a másik suliba ha megvédett volnak akkor nem beszéltek volna vele, akkor volt 8.-os.1 éve bocsánatot kért tőlem, mondtam neki hogy oké, de azóta a családból senkinek sem köszön, a gimibe egyik barátja sem oda ment ahova ő. Olyan lett mint egy k..va, márt 2 év alatt volt neki 7 pasija. Most 16 éves és van egy 22 éves barátja (itt is alszik). Egyépként nem tudom hogy ez miért idegesít mert semmi közünk egymáshoz, az viszont nagyon pofátlanság, hogy nem köszön.

Mi a véleményetek??

14/L


2009. jún. 7. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
az a velemynem, hogy tenyleg nem kell foglalkoznod vele, mert semmi ertelme!!!! Igen, bunkosag, hogy nem köszön, de ez van, nem a te feladatod megnevelni. Te max annyit tehetsz, ha erdekel, hogy elmondod neki ezt az egeszet, aztan majd ö eldönti, hogy megfogadja-e a velemenyedet, akar-e valtoztatni, elgondolkozik-e rajta. Mast nem tehetsz, es ha annyira nem is erdekel, meg nincs közötök igazan egymashoz, akkor mast nem is erdemes tenned.
2009. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes foglalkoznod vele, mert ahogy leírtad,nem állt ki melletted,hanem inkább az új barátait védte, ami arra utal, hogy neki kevésbé volt fontos a ti barátságotok. Azzal,hogy nem köszön,saját magát minősíti,ez az ő szegénységi bizonyítványa,valóban nem érdemes foglalkoznod vele! :)
2009. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy nem áltt ki melletted talán még érthető,mert gondolom nem akarta hogy kiközösítsék őt.

Egy idő után bocsit is kért.Ez mind szép és jó,de már bocsi de tojik rád,akkor te mit foglalkozol vele?Tudom hogy nehéz egy legjobb bnőt elfelejteni,de ne edd magad miatta,inkább keress új barátokat,olyanokat,akik megérdemelnek téged

sok szerencsét

2009. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!