Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet a szülőnek...

Hogyan lehet a szülőnek megmondani hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés

najó még nem járok vele, én személy szerint nem. de máshol ez hogyan van? :O

anyunak mondtam h tetszik egy fiú mutattam képet és elmondtam neki hogyan kezdtünk el beszélgetni és hogy találkozni fogunk, anyu bele is ment..

de!

ha a fiú járni akarna és én belemennék akkor hogyan közöljem anyuval ? :$


2009. jún. 8. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
"anya járok egy fiúval"
2009. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
képzeld anyu, összejöttem azzal a fiúval, akiről meséltem, nagyon aranyos .... stb. áradozz róla anyukádnak, hogy örüljön, milyen jó a kapcsolatotok és hogy nem fog elveszíteni, mégha te randizni is kezdesz.
2009. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

így van, csak őszintén!

ha a tanácsát is kikéred, az meg még jobban fog esni neki. (nem kell nagy dologban, de azt fogja érezni, hogy számít neked a véleménye.. pl melyik felsőt vegyem fel szerinted a randira, anya?


mondjuk nem írod, hogy hány éves vagy, szerintem ez fontos tényező lehet abban, hogy anyukád mennyire szívesen fogadja a "járás" tényét.


én 14 voltam, de értelmes és jól tájékozott, ezért anyám nem féltett túlságosan, mert tudta, hogy helyén van az eszem, és nem fogok olyan helyzetbe belemenni, ami rosszul sülhet el. kicsit sápítozott a látszat kedvéért apám előtt, de nem volt nagy ügy az egész.

persze én is odafigyeltem, hogy ne veszítse el bennem a bizalmát, pl ha 11-ig engedett el, akkor 11 előtt 2 perccel hazaestem. de így, hogy megbízhattak bennem, könnyebben el is engedtek.

2009. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat :)

15 vagyok. a fiú meg 16 :)

anyu szerint jól néz ki képről :D

nagyon jó dolog h van egy anyum akivel lehet beszélni ilyenről is :D

2009. jún. 8. 21:54
 5/14 A kérdező kommentje:
gondolom kiderült h még nem jártam senkivel :$
2009. jún. 8. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se komplikáld túl. Egyszerűen mondd el. ;)

És az meg ne zavarjon, hogy még nem volt pasid. Sose késő elkezdeni. :)

2009. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én emlékszem úgy mondtam el az elsőt, hogy "anyu te mikor jártál először valakivel" válaszolt és 1 évvel fiatalabb volt mint én amikor neki volt az első barátja, és én nagy örömmel vágtam rá hogy jó akkor én most járok valakivel. Csak mond meg és ennyi!
2009. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:) köszi
2009. jún. 18. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:

"Anyu emlékszel arra a srácra, hát össze jöttünk!"


Én igazából mindig utólag mondom el anyámnak: "Hát vele jártam! 2hétig/hónapig De nem történt semmi!" És evvel le is rázom magamról. Mivel 1x elmondtam neki és azóta is azon a fiún lovagol..

2009. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyu ismerte a barátom barátait, nagyon szimpatikusak voltak neki, utána pedig úgy vezettem be, hogy "randira hívott az a fiú, akiről meséltem". Össze is jöttünk aznap, utána három napig semmi, én pedig rákérdeztem egy kicsit szemrehányóan, hogy "nem is érdekel, hogy mi történt??:D", akkor elmeséltem neki, és hát ennyi volt, imádják a szüleim, az ő szülei is engem, folyton egymáson lógunk :) (anya az első találkozásuk után teljesen kipirulva meg is jegyezte, hogy mennyire helyes... :D)

Szóval én nem komplikáltam túl, nagyjából ennyi, mondani kell, és kész.

2009. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!