Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan népszerű a tinédzs...

Miért olyan népszerű a tinédzserek körében, ha valaki 'flegma'?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre többször helyen tapasztalom, hogy a flegma stílus kezd elterjedni a fiatalok körében. Többeknek természetes, ha bunkók a többiekkel, visszaszólnak a tanároknak, felnőtteknek és már a tekintetükben látni, hogy mennyire lesz_arják a világot. Miért olyan jó, ha valaki ilyen? Miért nem arra törekszenek az emberek, hogy kedvesek legyenek a többiekkel?
2012. ápr. 22. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
én is flegam vagyok,de nem azért mert meno,hanem azért mert amikor kedves voltam mindeki csak kihasznált,sosem voltam jo.
2012. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
amiért népszerű az a tini aki iszik,cigizik,szexszel,pasizik...
2012. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Felsőbbrendűség érzékeltetése a többi emberrel, kényelmesebb és kevésbé kockázatos, mint kedvesnek lenni, és pont az a vágyott magabiztosság, amit ilyenkor az illető túlkompenzál.
2012. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
mert ők a flegmah páwákh oszt tsőőh.
2012. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak a buktacukrozóban és a műkörmösnél menő... Nálunk ilyen a gimiben nincs.
2012. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert ez a "divat".
2012. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 candykiller ***** válasza:
Ez van:))
2012. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ezzel nem túl sok mindent lehet kezdeni. Én is kerestem már a miértjének az okát (osztálytársaim között is, de értelmes választ nem kaptam. Engem kifejezetten irritálnak, mikor már meglátom, ahogy csapatosan közelegnek, "cöööh"-znek, és úgy néznek rám, mintha valami alsóbbrendű nyomi lennék, felfordul a gyomrom. Meglátásom szerint a flegmaság kialakulásának oka az, hogy ma már "ciki" kimutatni az érzelmeket, mindenkit úgy kell kezelni, mint 1 darab sz*rt, hiszen rajtuk kívül mindenki selejtes, és ők aztán nem fognak lealacsonyodni hozzánk! -.-

De ez csak az én megítélésem...

13/L

2012. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
utolsó,a flegma,és ki ha én nem emberek azok akikhez nem szabad lealacsonyodni,ha te nem vagy olyan mint a többi elcseszett tini,akkor inkább húzd ki magad,hogy nem iszol,bulizol,sminkelsz,öltözöl ribinek,nem játszod meg magad,nem vagy flegma..ezekkel meg ne foglalkozz majd az élet vissza adja nekik
2012. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
97%

A flegmatizmus nem egy stílus, hanem egy vérmérséklet. Nyugi nem oltlak, mindjárt választ adok a kérdésedre.


Aki ilyen vérmérséklettel rendelkezik, az nagyon nagy király, mert ez JÓ tulajdonság. A flegma ember keresi a legkonnyebb megoldásokat, ami folosleges azt nem csinálja meg, de ha valami érdekli, azért szívvel lélekkel hajt. Egy csapatban, monduk o találja ki a legegyszerubb, leggyorsabb megoldást egy a problémára, emrt nincs kedve rajta sokat filózni. Alfa-hím, mert nem cseszik fel egykonnyen, higgadt, érzelemmentes. Kulso szemlélo, ezért talán o tudja meghozni a legjobb dontéseket, mert nincs benne a "forgásban". Tehát alfa-hím.


Egyesek látják (akik észreveszik), hogy flegmának lenni milyen jó, hisz nem izgatják magukat, lazán veszik az életet, mindennek orulni tudnak. De mivel nem flegma vérmérsékletuek, ezért divatot, stílust csinálnak belole. Azt hiszik ok is akkora királyok, mint mi, flegmák. Egy flegma STÍTLUSÚ beszólogat a tanárnak, hulyéskedik a haverjaival órán stb. Egy flegma VÉRMÉRSÉKLETU leszarja, hogy a tanár épp milyen hulyeséget mondott, el van merulve a világában, várja hogy vége legyen az órának, láthatatlan akar maradni. Egy flegma vérmérsékletu lehet kedves. Szerintem egyre kevesebben vannak a vérbeli flegmák, mert ez egy jó tulajdonság, csak gyakran keverik a bunkóval.

2012. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!