Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit buliztál/bulizott a...

Mennyit buliztál/bulizott a gyereked a nyáron?

Figyelt kérdés
Kort is.
2012. szept. 1. 15:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

Én elég sokat. Minden héten min. 3x elmentem valahova este. Elég sok pénzem rá is ment. De hát erről szól a nyár. :)

16/L

2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
8%

én nem engedtem a lányom idén sehova (ezelötti években sem) és még 1-2 évig ez igy is lesz

attol mert nyár van nem kell bulizni menni lehet otthon is olvasni néha felhivni a barátnöjét játszhat a kutyával

én nem engedem neki hogy már ilyen fiatalon egy alkoholsita legyen

46 éves anya 17 éves lány

2012. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%

Már nem vagyok kamasz, de a mindkét válaszon igen csak megakadt a szemem.

"Elég sok pénzem rá is ment"

Te spóroltál a nyárra, vagy anyuci fizette?


A másodiknak pedig:

Nah pont az ilyen gyerekekből lesznek később a "minden héten részegre isszuk magunkat és mindenkivel összefekszünk" gyerekek.

Azért elég érdekes, hogy szerencsétlen 17 évesen nem mehet sehova.

Úgy fog járni, mint az egyik volt osztálytársam.

Az anyja soha nem engedett neki semmit. Aztán mikor elkerült egyetemre, nem volt ott anyuci a nyakában, akkor minden héten háromszor talaj részegre itta magát a bulikban és minden héten másik biztonsági őrt vitt fel magához.

Nem kell mindent megengedni egy tininek, de azért ez túlzás...

2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%

Semennyit. Nem vagyok bulizós alkat, pedig anyukám elengedne (persze nem olyan sokáig), az osztálytársaim is hívtak, de nekem semmi kedvem. Jobb egyedül.:D

15/L

2012. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam meg a pénzért. Szórólapoztam meg a tescoban dolgoztam délelőttönként. :)
2012. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nah, az tök klassz:)
2012. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
100%

Dolgoztam is egy kozmetikus szalonban diákmunkaként, elég jól fizettek:)

És én 3 hetente mentem, mert jobban szeretek csak találkozni a barátaimmal :)

16 és fél/L

2012. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
57%

Nem szeretek bulizni. Anyumék nem engednek el sehová sem egyedül, soha. És 16 éves koromig ez így lesz, megmondták. Éppen ezért lettem zárkózottabb, magányt szerető , befelé forduló :( Már semmi nem esik jól, azért, mert nem tudom élvezni a jó dolgokat - szinte semmit sem.

De valahogy elment tőle a kedvem is, pedig lett volna. osztálytársaim ismerőseim is hívnak vásárolni, meg minden, de én nem megyek, nem is engednek.

Meg amúgy is jobb egyedül :)


13/L

2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam bulizni.. de haverokkal néha kimentem. (Többnyire csak egy barátommal lógtam+motoroztam.)

14/F

2012. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
13 évesen még jó hogy nem voltál bulizni meg te is 14 f:D
2012. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!