Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha van egy srác...

Mit tegyek ha van egy srác aki most szakított az egyik legjobb barátnommel és ezért nem is akarok gondolni rá, de azthiszem szeretem?

Figyelt kérdés
mind 17 évesen vagyunk,valójában a barátnom nem is szerette a fiút,de tudta,hgy én szeretem mégis rámászott.2 hétig voltak egyutt aztán a fiu szakított vele,és gondoltam,hogy osszejovok vele,de félek az nem lenne túl szép tolem,pedig o is szeret engem mert amikor járt a barátnommel jobban megismertuk egymást,és fogalmam sincs mit tegyek.
2012. szept. 4. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez elég kényes helyzet!! Ha a fiú is szeret Téged és szívesen összejönne Veled, akkor randizzatok. Ha a barátnőd IGAZ BARÁTNŐ, akkor nem orrolhat ezért meg rád, de mindenképpen előtte beszélj vele, ne a háta mögött cselekedj, mert az rosszul esne Neki!
2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudta, hogy szereted, és ő nem szerette, úgy mászott rá a fiúra, akkor inkább ő érdemelné meg, hogy ne állj szóba vele.
2012. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!