Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednétek meg öltözködésb...

Mit engednétek meg öltözködésben a 16 éves lányotoknak? ( szűk nadrág, miniszoknya, magassarkú, rövid/kivágott felső, smink? ) mi számít közönségesnek ilyen korban? Iskolába mit engednétek? ( kicsit konzervatív vagyok, ezért kérnék tanácsokat)

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Szúk nadrág nyugodtan,miniszoknya csak olyan amiből nincs kint a feneke.Magassarkúból csak olyan aminek kicsi sarka van,kivágott felső szerintem felesleges,attól függ mi számít kivágottnak,melle ne legyen azért kint.Smink: korrektor,szempillaspirál,szájfény.

Természetesen ha már kis korban meg van a kommunikáció,a normális értékrend,a rendes nevelés,akkor tiniként nem kell tiltani csak megbeszélni,hogy mit nem kéne mit nem illik.

Közönséges a túlzott smink használat,tűsarkú,kint a feneke a melle,műköröm,szolizott bőr,festett haj(pl a rikító hajszínekre gondolok elsősorban,póthaj(bár szerintem ezek minden korban közönségesek,a haj festés más kérdés bár én nem engedném a tartós hajfestéket 16 éves lányomnak.

2012. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
akkor milyen konzervativ lennél hamár tudnád hányan próbálták fel..
2012. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Anya utálja a sminket, de megengedi...vagyis inkább lesz*rja...

A többi felsorolt dologért meg könyörögne, hogy legalább egyet hordjak...elég fiús lány vagyok...( na itt ne minden lóg rajtam csajra gondoljatok...csak egyszerűen szeretek sportosan öltözködni)

17/L, de ez így van már 13 éves korom óta...:)

2012. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Én a szűk farmert szeretem, cicanadrágot egyáltalán nem. Miniszoknyát se hordok, de szerintem anyum megengedné, amíg nem "gusztustalan". (Ahogy az első mondta, amíg nem egy vastag öv. :D) Magassarkút sajnos nem hordok, mert elég magas vagyok (lassan 180 cm), pedig szeretem őket, szívesen hordanék. Sminkelni akkor szoktam, ha megyek vhova, hétköznapokra, suliba ritkán. Anyummal még sosem beszéltünk az öltözködésről, de sosem szólt rám, hogy "kurväsan öltözködök, vegyek fel valami mást".

16/L

2012. nov. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Egy 16 évesnek már nem te mondod meg hogy mit hordhat, mindenkinek van saját stílusa, tinikorban még nagyban keresik a csajok mi áll jól nekik, kipróbálnak mindenfélét, és ez így jól is van. Nem szabad ilyesmiben korlátozni senkit. Akkor sose lesz saját személyisége/stílusa, hanem csak egy általad ráerőltetett valami amiben sosem érzi jól magát. Te ezt szeretnéd?
2012. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

3. válaszolónak: az telitalpú cipő neked mitől latin amerikai színésznős?

ugyan én már 20 éves vagyok, de nekem soha nem volt megszabva, hogy mit viseljek és hogyan sminkeljek... mégsem néztem ki úgy mint egy szajha. amikor 16 éves voltam én általában egy szűk farmert vettem fel, öv, kivágott felső és tornacipő. ez mára változott...bár a kivágott felső maradt :-)

2012. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
16 éves vagyok, Anyu nem tilt meg semmit, tudom, hogy mi áll jól, mi számít ízlésesnek és mi nem :) szűk nadrágokat hordok, miniszoknyát is, de sosincs kint a fenekem. kivágott és rövid felsőket nem szeretem, magassarkúm van (11 cm) de mivel 172 centi vagyok, évente kb 2x veszem fel. :D sminkelni nem nagyon szoktam, néha szemspirál, szemcerka, szájfény. :)
2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
3-as vagyok: azért mert a legtöbb mexikói soriban ilyen telitalpú cipőket hordanak.. :D de tök mind1, ki hogy hívja, csak nekem ott tetszett meg..ennyi :)
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%
Iskolaköpeny kell!
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
7%

Mivel vallásos vagyok (saját választásom volt, egyébként ateistaként neveltek), kerülöm a kihívó ruhákat. Szűk nadrágot hordok, persze nem neonrózsaszínt, meg agyonkoptatottat. Rövidnadrág és miniszoknya kizárva. Hosszú szoknyát és vászongatyát szeretek hordani nyárra. Magassarkút szoktam hordani, de nem sokszor, mert kényelmetlen nekem, és amúgy is magas vagyok. Kivágott póló szintén tabu. Tapadós vagy dekoltált pólókhoz (hosszú ujjút vagy háromnegyedes pólót szoktam hordani, rövid ujjút ritkán, trikót soha) mindig sálat, kendőt viselek. Sminkelni nem nagyon tudok, de szeretnék elkezdeni lassan.


Szerintem egy fiatal lánynak közönséges viselet a túl rövid miniszoknya, túl magas sarkú cipő, illetve az, ha ízléstelenül párosítja össze a színeket. A csőtopok pedig, amikből kint van a lányok fél háta és vállai, csak az iskolába nem valók, máshol oké. Legalábbis szerintem.

17/L

2013. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!