Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednétek meg öltözködésb...

Mit engednétek meg öltözködésben a 16 éves lányotoknak? ( szűk nadrág, miniszoknya, magassarkú, rövid/kivágott felső, smink? ) mi számít közönségesnek ilyen korban? Iskolába mit engednétek? ( kicsit konzervatív vagyok, ezért kérnék tanácsokat)

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a szűk skinny nacikat,meg a cicanacit is.Miniszoknyát szoktam hordani,de inkább rövidnaci vagy ahogy sokan hívják piit csanacit inkább,mivel azt nem fújja fel a szél és szépen kiemeli a fenekemet.Magassarkút gyakran hordok,de suliba max 6-7 centiset vagy telitalpút,viszont buliba simán bevállalom a 14-15 centiket is.Kivágott felső az alap,de csak is hosszú nadrággal.De nem annyira kivágottat hogy kint lógjon a fél mellem.A hajam festve van,de csak félig,mert felül természetes barna,alul szőke,vagyis ombre.Sminkelni szoktam magam.Korrektor,alapozó,púder,szemhéjpúder,tus,szemceruza,szempillaspirál,műszempilla,szemöldökpor,bronzosító,szájkontúrceruza,rúzs minden nap,buliba picit extrémebben.16/l
2013. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

- szűk nadrágot abszolút

- rövid felső: ha magas derekú nadrággal, szoknyával hordja, akkor engedném akár suliba is, ha kevés bőrt mutat és ha a házirend engedi... ha nem, akkor max. nyaraláskor, a suli nem ribizli/instagram modell képző, hogy ott mutogassa vki a testének a 90%-át

- miniszoknya... attól függ, mennyire mini... ha kilátszik belőle a bugyi minden lépésnél, akkor nem. Combközépig érőt engednék neki, ha nem csúszkál fel nyakig. Persze suliba itt is a házirend dönt.

- kivágott felső: attól függ, mi a kivágott... ne legyen ki belőle a fél melle... szóval inkább V kivágás vagy pólónyak (atlétánál ez nyilván lehet mélyebb a fazonból adódóan)

- magassarkú: ha tud benne járni, és nem 10 centis és nem kifejezetten r...os kinézetű, akkor igen

- smink: én 16-17 éves korban engednék egész arcos sminket is addig, amíg alkalomhoz illő. Pl. suliba nem engednék brutál erős vörös rúzst, füstös szemet, halom csillámot és durván fényes dolgokat, nagyon színes szemsminket. Ha natúr és mondjuk mellé van egy tusvonal, akkor engednék akár alapozót, púdert, korrektort, pirosítót, kontúrt, highlightot, rúzst is, amíg természetesnek hat, és nem olyannak, mint aki magára borította az egész dm-et. Én mondjuk tudok és szeretek is sminkelni, tehát én a saját gyerekemmel inkább elmennék kiválogatni a cuccokat, hogy jó minőségű dolgokat és szépen eldolgozva kenjen magára.

2017. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!