Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm megunt engem?

A legjobb barátnőm megunt engem?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja nem találkoztunk, bár ez az én hibám is, mert rengeteget kell mostanában tanulni, így minden hétvégém rámegy. Viszont telefonon így is hetente beszélünk, de az utóbbi hetekben mindig megígéri, hogy felhív x napon, és én egész nap lesem a telefont, mikor hív, de nem hív. :/ Aztán pár nap múlva én hívom fel, ha én nem hívnám, szerintem már egy hónapja nem is beszéltünk volna... A múltkor pedig, amikor telefonon beszéltünk, folyton azt vettem észre, hogy nem is figyel rám, vagy az anyukájának mondott valamit, vagy közben netezett. :S Most én fújom fel a dolgot, vagy szerintetek is van valami probléma ezzel?
2012. dec. 9. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a te hibád, én sem bírnám túl sokáig, ha csak tanulnál, de nem lenne rám időd. Nem hiszem el, hogy egy órát nem tudsz rá szakítani hétvégente. Azon az egy órán múlik a tanulás?
2012. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ő is mindig ezzel jön, hogy neki is rengeteget kell tanulni... Szóval nem egyoldalú a dolog. Amúgy most tényleg gyakorlatilag 1 órám nincs a hétvégéken, mert óriási a hajrá, most is áttanultam a hétvégét, ez az utolsó ilyen hétvége. Jövő héten már lesz végre időm.
2012. dec. 9. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem van egy nsgyon jó barátnőm 14 éves korunk óta ismerjük egymást,másik suliba jártunk főiskolára egyetemre se ugyanoda mentünk tovább,mégis még a mai napig barátnők vagyunk Ő most Hollandiába ment ki fél évre,volt hogy egy félévben 1szer tudtunk találkozni érdekes módon mégis mindent tudunk egymásról kitaláljuk egymás gondolatát szeretünk együtt lenni pedig hát elég sokat voltunk egymástól távol na ez az igazi barátság. 23L
2012. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátság nem azon múlik, hogy hetente beszéltek-e. Talán a gimiben igen, de a teljes életed tekintve nem. Vannak töményebb hetek, nehezebb időszakok. Ne erőltesd, beszéljetek annyit, amennyi mindkettőtöknek jólesik, és majd ha vége ennek a hajtásnak, felveszitek újra a fonalat. A felnőtt barátságok sem napi kapcsolatot jelentenek. Ott vagytok egymásnak, ha baj van, és beszéltek, találkoztok, ha van rá idő, de ha zajlik az élet és sok a teendő, akkor bizony koncentrálni kell arra is. Nem kell ezen megsértődni, és ha igaz barátság van köztetek, akkor nem fog megunni vagy elfelejteni, ha pár hétig nem beszéltek. Ott tudjátok majd folytatni, ahol abbahagytátok. Ha pedig nem, az is sokmindent elmond.
2012. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne függj ennyire tőle, neki is megvan a saját élete. Nekem van egy több, mint 10 éves barátságom, ami 19 évesen szerintem elég nagy szó, és sosem volt ebből problémánk, hogy húú most megígértél, hogy hívsz és nem hívtál!! Jó, nyilván mikor még kisebbek voltunk sokszor voltak félreértések, pitiáner dolgok miatt, de azóta felnőttünk és megkomolyodtunk.
2012. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!