Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretnék népszerűbb lenni a...

Szeretnék népszerűbb lenni a suliban. De van egy kis gond. (többi lennt) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 leszek februárban..

van 3 közeli barátnőm a suliban.. és ők nagyon ilyen különcök. ha nem velük vagyok állandóan, meg is sértődnek. mindig is nehezen ment az ismerkedés, mert kevés az önbizalmam és félénk vagyok.. nem akarok erőszakkal másokkal lenni.. félek ha a mostani barátaim megsértődnek rám, akkor nem lesznek barátaim.. nem vagyok tulságosan népszerű, pedig akik kedvelnek azok szerint kedves lány vagyok..


2013. jan. 12. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ideálisnak tűnik, hogy van három közeli barátnőd, s hogy mások szerint kedves vagy. De gondolom, ezt még nem hiszed el egy darabig, hogy pont jó így. :)

Legyél természetes, és általában véve rendes, akkor kellőképp népszerű leszel. A többivel ne foglalkozz.

2013. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B25 ***** válasza:
100%
Nekem is van pár ilyen barátnőm akik megsértődnek ha másokkal is jóba vagyok. De hozzászoktak hogy én másokkal is jóba vagyok így elfogadták
2013. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz önbizalmad, addig nem leszel népszerű. És pont.
2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél zárkózott, azt nem nagyon szeretik. Legyél aktív, beszédes, és megkedvelnek. Higyj önmagadban, és ne félj, egy kis csevegéstől. Ha belejössz, akkor már utána simán fog menni.
2013. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!