Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hetedikes lányoknál hogy van ez?

Hetedikes lányoknál hogy van ez?

Figyelt kérdés
Az unokahugom egyedül neveli a lányat egy vidéki kisvárosban. A lány most hetedikes, a suli kb 10 percnyire van tőlük, de mindig elkiséri őt és megy is érte. Emlékeim szerint ennyi idősen én már rég délutánonként egyedül jöttem-mentem és voltam otthon míg dolgoztak a szüleim, ez a kislány meg sosincs egyedül. Attól félek, így totál önállótlan lesz...ennyire megváltozott a világ, vagy az unokahugom csinálja rosszul?
2009. szept. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Hat ez mar szerintem is tul sok. En masodikos korom ota egyedult mentem, total onallo vagyok, 1200 km-re lakom a csaladi feszektol.

Erdekes a kerdes, nem tudom mi lett volna ellenkezo esetben.

Gondolom a lanynak lassan ciki lesz az egesz...

24/L

2009. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már felső tagozatban is cikinek számít.
2009. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

én most hetedikes vagyok és a szomszéd faluba járok iskolába

1.ben még anyukám kikísért a buszra de 2.tol egyedul megyek-jovok

szerintem ciki lesz neki

13/F

2009. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hetedikes lány vagyok. 5 percre lakom a sulitól, fent van a dombon, oda szoktam elsétálni. Elsős koromban még felkísértek, másodikos koromban már csak félig, aztán már csak néha-néha. Így szoktattak. De ha úgy vesszük 2. félévétől teljesen önállóan járok fel. Ez elég ciki, és igazad van, túl önállótlan lesz. Mondd meg az unokahúgodnak, hogy ez nem így működik. Idén felvételizem, a városban lesz az a suli amit nagyon szeretnék. Az első egy-max. két alkalommal visznek majd be, elmagyarázzák a buszokat, és az átszállást. Aztán egyedül. Tehát, ezt most kéne megoldani, mert gimnáziumban már tényleg elég gázos.

2009. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 7km-re laktam az általánostól,volt zebra,buszozás miegymás...3.tól járok egyedül,úgy,hogy a város másik felén lévő zenesuliba is egyedül jártam...sőt mg én vigyáztam barátnőmre mert jószokása volt szétnézés nélkül lelépni a járdáról...ezt egyébként 18 éves korunkig eljátszotta XD


Szóval igen,ciki neki és sürgősen le kellene erről szoktatni a mamát :D

2009. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

elsőben még kísérgettek ide-oda, aztán 2.tól már egyáltalán nem. saját kulcsom is volt a lakáshoz, mivel anyukám sokat dolgozott, és volt hogy este 8ig egyedül voltam itthon.

sztem ez elég gáz.

szerintem a kislánynak kéne lépnie, és megmondani anyának, h ez így nem pálya...

2009. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Engem anyukám elkísért az első 2 nap a gimibe és értem is jött:D Jó,igazából azért, mert én kisvárosból kerültem fel pesti gimibe és azért még kicsit féltem az egésztől. De mondjuk engem általánosban 3.-ig kísérgettek, aztán egyedül jártam.
2009. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Énis hetedikes vagyok, gyalog járok reggel is délután is, 15 percre lakok a sulitól. én már 4. óta egyedül megyek. és ez így van jól.
2009. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez teljesen rossz 9.-es vagyok és általánosban volt egy barátnőm akit még mindig kocsival visznek de nemcsak ez mindent megcsinálnak helyette azt se tudja hogy kell beágyazni az ételt is mindig elé teszik semmi önállóság nincs benne mi lesz így az anyja nélkül?
2009. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egyik osztalytársamat az apja hozza-viszi suliba.(kézenfogva)nem vicc,már 6.osok vagyunk.Mindenki arról beszél,hogy a csaj milyen egy nyuszi.Szerintem szólhatnál

neki,hogy nekisérje el.

2010. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!