Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 12-13 éves lány?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, egyik kedvence a Harry Potter, érdekli a számítógép. Igazából minden felé nyitott, és épp ezért nehéz neki venni valamit.
2009. szept. 18. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem unkoahugóm lett most 12éves,fogalmunk nem volt mégis mivel ajándékozzuk meg. aztán rájöttünk,hogy nagy hanna Montana fan,így mivel iskolakezdés is volt,kellemest ahasznossal kötöttük össze. iskolatáskát,füzetborítókat,tolltartót,tollakat,mappákat kapott szülinapjára :)
2009. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%

Új Harry Potter. (Harry Potter és a Félvér Herceg)

[link]

2009. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én is 12 éves lány vagyok. mintha rólam írtad volna a kérdést.és én is szeretem a Harry Pottert. szerintem egy számítógépes HP-s játéknak,vagy ha olyat olyat nem találsz akkor most jött ki a sims3. vagy a 7.dik Harry Potter könyvet. garantálom szeretni fogja én már kiolvastam.
2009. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

rosszul gondolod :) ha mindenfelé nyitott, akkor inkább könnyű venni neki. nem tom milyen értékért akarsz ajándékot venni neki. pár ötlet:

korcsolya (sima vagy jégkori), növény a szobájába, könyv, parfüm, smink, CD-k, DVD-k, számítógépes játék, fényképező, kamera, naptár, activity, legyen ön is milliomos, nyelvkönyv, kresszkönyv, főzőcskézős dolog, dobozka, laptoptáska, hordozható dvd lejátszó, dísztárgy (pl. egy szépen faragott, egyedi dolog, vagy fonott, stb), ékszerek (nem feltétlen arany, mert azt úgysem veheti fel iskolába. inkább bizsuból több szett. neki is hasznosabb), rejtvénykönyv, képek, festmények a falra, ruhák (egy lánynak sosincs elég!), üvegfesték, scooby-doo vagy másfajta fonal, gyöngyök, kis tv (vagy hordozható), mp3(mp4, mp1242 :D), telefon.

Egy kis fantázia :)

2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Az a gond hogy tényleg nehéz döntés.

Szerintem ruhát is kaphat.

De viszont vehettek neki simset (iszonyat drága)

esetleg könyvutalvány azt vesz rajta ami érdekli!

2009. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyél neki valami Harry Potterhez hasonló témájú könyvet, pl nekem a Szamarkandi amulett tetszett nagyon, Északi fény (manapság Arany iránytű néven fut :/ ) Vagy valami ilyesmit.

Én 13 évesen például nem használtam parfümöt, meg megvolt a saját ízlésem ruhák terén, szóval tuti nem örültem volna pl egy rózsaszín top-nak, úgyhogy a ruhát meg kell gondolni.

Ami biztos szerintem: ne vegyél neki sminket... bár lehet, hogycsak én vagyok ilyen maradi...

22/L

2009. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az iskolaszereket teljesen kizárom, mert már túl van mindenen, de azért köszi. A Harry Potter új könyvéről nem hallottam, remélem még ő és a szülei sem. Sajnos azért van nehéz dolgom, mert a szülei mindent megvesznek neki(egyedüli gyerek és elég jól ki is használja). Én meg sajnos nem vagyok valami gazdag, ezért nem túl drága dologra gondoltam, de azért hasznos és jó is legyen. Tehát a sims, telefon, kamera stb részemről kizárva. A könyv nagyon jó, és köszönöm a könyv címet is. Ha tudtok még hasonlóakat akkor kérlek írjatok. A scooby-doo fonal mit jelent még nem hallottam róla.?! HP-s játékokban a mai lányok miket szeretnek. Sajnos az is nehezíti a dolgomat, hogy nem igazán tudom eldönteni, hogy éppen még gyerek, vagy már inkább felnőtt. Nagyon sokszor gyerekes játékoknak nagyon tud örülni, de ő magát meg szerintem felnőttnek tartja. Úgy veszem észre, hogy a lelkében gyerek, de a szülei előtt inkább felnőttnek mutatkozik szívesebben. Szóval elég bonyolult de remélem értetek. Nem egyszerű! Ékszereket már kapot, és illatszert is, most valami mást szeretnék. Köszönöm a segítségeteket.
2009. szept. 19. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Pl körömlakk.

:P

Lehet hogy az ALKONYAT c. könyv is teccene neki.

mindenesetre szerintem bkéne menned egy könyvesboltba és amiket itt írtunk megénezed a hátoldalán a rövid leírást.

A scoobí-doo fonal az olyan amiből lehet ilyen gördölős ékszereket csinálni.(műanyag)

(Mi azzal szórakoztunk hogy a scoobí doot szívószálnak használtuk és nem vettte észre a tanár hogy ittunk)

:P

2009. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vegyél neki sims2őt ebben a korban tetszik a kölyköknek

,nem olyan iszonyat drága és tuti örülne neki nincs nagy rendszerigénye elfut mindenen

2009. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én 13 éves lány vagyok és imádom a dísztárgyakat és a kis kütyüket :)
2010. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!