Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés

5 ezer Ft alatt.

Egy kis faluban élő, molett, kicsit koraérett lányról van szó.


2008. okt. 19. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Parfümből sosem elég egy fiatal lánynak, vagy valamilyen illatszercsomagnak biztosan örül.

Esetleg egy divatos táska (stílusához persze).

Attól is függ, mi érdekli. Könyvek, cd, stb.

2008. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
19%
Egy szép ekének, mondjuk, vagy egy hellokittys traktorsebváltógombnak.
2008. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadó nyilván magából indult ki :p

Szóval, szerintem is a parfüm jó ötlet, vagy nem tudom kije vagy, de vehetsz neki sminkcuccot is, egy jó spirált meg körömlakkot:) Ha szeret olvasni, jó a könyv. Ha szeret öltözködni, akkor lehet bizonyos üzletekben (már ha van valami nagyobb város, ahol van pláza) utalványt kérni, és megveheti a neki tetsző felsőt vagy ékszert vagy övet vagy akármit.

2008. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vegyél neki valami olyat, amit így ilyen kis faluban nem nagyon kap az ember.Vehetsz neki sminkcuccot, ruhát, cipőt,könyvet valószínűleg nem olvasná el..:/
2008. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát, a parfüm tuti melléfogás szerintem, kizárt, hogy egy ilyen korú lánynak eltaláld az izlését:) Az ajándék utalvány a legjobb ötlet talán.
2008. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én valami jópofi házimamuszt vennék neki, állatfigurásat, vagy tollat amibe belegravíroztatnám a nevét...
2008. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Vibrátor!
2008. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
:))))))))))))))))) ezen jót nevettem:))))))))))))))
2008. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva egy jó könyv, CD, esetleg sminkcucc, ruha, egy nyomtatott felső valami hozzá illő írással pl... Jó ötlet az utalvány is, hogy biztosan olyan legyen ami neki tetszik. Vagy valami praktikus ajándék, pl egy szép gravírozott toll. Nem tudom az érdeklődési körét, hobbiját, de ahhoz kapcsolódónak biztos örülne, például ha gyűjt valamit, akkor azt, vagy ilyesmi...
2008. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
smink(persze valami szolíd) parfüm, divatos ruha.
2008. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!