Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem érti anyukám, hogy...

Miért nem érti anyukám, hogy nekem rossz, ha a barátomat piszkálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Imádom anyukámat. Csak ő engem nagyon félt, és nagyon nem szereti a barátomat. Mindenfélét kitalál, hogy miért nem jó nekem. Nekem nagyon rosszul esik, hogy ilyen velem, sosem voltam rossz gyerek, és nem akarom, hogy emiatt megromoljon a kapcsolatunk. Van, hogy a sírás kerülget azért, ahogy a barátomról beszél. Pedig rendes srác, csak anyukámnak durva előítéletei vannak. Miért nem érti, hogy nekem rossz, ahogy viselkedik?


2013. ápr. 4. 19:26
 1/6 A kérdező kommentje:
17/l
2013. ápr. 4. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ez van nálunk is csak nekem apukám csinálja ezt minden ok nélkül, már 4 éve :( Nagyon rosszul esik, főleg, hogy még számomra idegeneknek is elkezdi ócsárolni a barátom. Még mindig bánt, bár már annyira nem foglalkozom vele, általában akiknek szidja is nekem adnak igazat. 21L
2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne érts félre,semmi bajom nincs veled,de attól,hogy egy halom ilyen kérdést felteszel-máshogy megfogalmazva-attól anyukád nem fog megváltozni. Vagy el fogadja vagy nem.
2013. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szülőknek mindig igaza van.Évekkel később kifog derülni, hogy oka volt annak, hogy utálta a barátod anyukád....
2013. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja persze, a szülőknek mindig igaza van. EGYSZER sem látta őt, de azért te is okoskodj :)
2013. ápr. 14. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja a szülőknek mindig igaza van mi?? Csak pl amikor anáym mondta h amilyen hülye vagyok, nem vesznek fel még szakközépbe se csak szakképzőbe, akk nekem volt igazam, mert egy nagyon jó gimibe vettek fel..meg amikor bepasizott és megmondtam neki h zavarja el a fenébe mert ennek nem lesz jó vége akk is nekem lett igazam.. mert nem dobta ki, a pasi meg itt élősködött 9 évig, csalta anyámat és meglopta nem kevéssel...
2013. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!