Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez nem normális! Tetszik az...

Ez nem normális! Tetszik az unokatesóm?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok és lány, ő meg 24 éves fiú. Nem Magyarországon lakik, tehát elég keveset találkozunk. Évek is eltelhetnek a kék találkozás között, de alapvetőleg születésem óta ismerem ugye... Most jött hozzánk a családjával (anyukám testvére, felesége, és ő) látogatóba egy hétre.

Suli után minden nap velük voltam, sokszor csak a fiúval, kettesben, és úgy érzem kezd nagyon megtetszeni. DE EZ NEM LEHET!! hiszen az unokatesóm...családtag. nem? :S

néha úgy érzem, mintha ő is másképp közeledne felém, mint pl. a nővéremhez, pedig ő még korban is közelebb áll hozzá. És még azt is megkérdezte, hogy van-e barátom.

Most mit tegyek? :S


2013. ápr. 12. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Ne foglalkozz ezzel a témával ennyit. Le is írtad, hogy nem lehet hiszen az unokatesód. Most te amúgy is a kamasz korban vagy, ilyenkor a lányoknak sok fiú szokott tetszeni, tetszeni tetszhet az unokatesód is, elgondolkozhatsz rajta, hogy hm jó pasi, de ennyi!

Ő ráadásul sokkal idősebb, biztosan nem akar veled kikezdeni vagy hasonló, attól, hogy megkérdezte van-e barátod nem jelenti rögtön azt, hogy szeretne veled kapcsolatot, egyszerűen csak érdeklődött.

2013. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem jó lenne tisztázni az uncsitesód részéről,hogy vannak-e feléd szándékai...

Ez NEM játék,ez NEM természetes hiszen családtag valamilyen formában!!!!

Aztán nem ártana erről beszélni a szüleiddel minél hamarabb!

És nem,egyáltalán nem normális,hogy így érzel!

Lehet picit össze is zavarodtál,éppen ezért kell,hogy beszélj erről a családoddal!

Nem szégyen,ne is érezd cikinek!Cselekedj!

2013. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szard le.
2013. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!