Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen oldaltáskát ajánlotok...

Milyen oldaltáskát ajánlotok egy lánynak, aki most lesz nyolcadikos?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 23:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%
Semmilyent. Aki iskolába jár az menjen normális iskolatáskával, minek kell követni azt az eltorzult világnézetet amit a divat diktál.
2013. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Semmilyent.

Egy nyolcadikosnak még túl sok mindent kell cipelni nap, mint nap, az oldaltáska így csak a gerincferdülésnek kedvez.

Vannak nagyon csini, divatos hátitáskák is.

2013. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Hátitáskát, tapasztalatból mondom, nekem is két év kellett,hogy erre rájöjjek. Az oldaltáska nem kényelmes ahhoz,hogy annyi vackot cipelj amennyit kell. (meg a gerinced is tönkre teszi) 18/l
2013. máj. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de hogy nézne már ki egy kövér lányon egy hátitáska.. De akkor mindegy... Hátitáskába milyet?
2013. máj. 31. 05:59
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanúgy néz ki egy hátitáska mindenkin:D


Amúgy ha most picit több pénzt befektetsz egy márkásabb (Adidas, Nike, Puma stb.) hátizsákba, akkor az egész gimi alatt fog szolgálni téged, és rögtön olcsóbbra jön ki, mint évente egy 3000 Ft-os.

2013. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is kövér vagyok, és úgy tapasztaltam, hogy a hátitáskákat sokkal jobban lehet méretben állítgatni, mint egy oldaltáskát...

Az oldaltáska is tud irtó hülyén kinézni...


az utolsónak igaza van, nekem 6 éve van egy nike táskám és még mindig teljesen jó.

2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hátizsákot ajánlanék, teljesen mindegy, hogy mekkora a súlyod. :) Ha zavar a súlyod, próbálj meg tenni annak érdekében, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Nem tudom, hogy hogyan étkezel, de amin nem nehéz változtatni: minden nap egyél gyümölcsöt, rántott dolgok helyett natúr módon sütött dolgok, olajban sült krumpli helyett sütőben (olaj nélkül) sült krumpli (megmosott krumplit cikkekre vágod, tepsibe rakod és megsütöd), ne egyél gyorséttermi kaját. Ami fontos, hogy semmiképpen ne kezdj drasztikus fogyókúrába, mert azzal sokkal sokkal többet ártasz, mint használsz.

Ezen kívül kezdj el rendszeresen mozogni. Először tempós gyaloglás, majd, ha a szervezeted már hozzászokott, akkor kocogás, majd futás. Vagy esetleg biciklizés. A lényeg a fokozatosság.

2013. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel elferdül a gerince a nehéz oldaltáskától, nem ajánlok,arra való a rendes hátizsák,hogy iskolába járj.
2013. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Egy baj van a hátizsákkal, hogy nem lehet hozzá csinin öltözni, mert magassarkúval iszonyú hülyén néz ki... (Ezt természetesen nem 14 éves lányokról mondom, mert azoknak még nem kell magassarkú, de egy 18-19 éves lánynak szerintem néha nem baj, ha csinibb táskát vesz)
2013. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Jó de 18-19 éves lánynak kevesebb a cucca és az órája is,mint egy 14 évesnek
2013. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!