Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan írjam le, hogy a fiam...

Hogyan írjam le, hogy a fiam nem akar vallásos lenni, nem hisz ezekben a dolgokban de közben meg van keresztelve?

Figyelt kérdés
Mit lehet írni ilyenkór.. Abszolút nem jár vallas órákra és nem szeretném ha emiatt ismételne. Fogalmazzatok meg egy levelet mert egyszerüen nem tudom, hogy mitévő legyek.
2009. okt. 6. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne levelet írnod és kinek?

Ha nem hisz, hát nem hisz ez független attól, hogy meg van-e keresztelve. Ha mulaszt egy órát ami kötelező, akkor ő is tudja mi a következménye.

2009. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
kinek akarsz írni? Milyen célból? Bocs de nem derül ki...
2009. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ömm... nem értem a problémát. Ha meg van keresztelve, akkor a vallása római katolikus, legfeljebb nem gyakorolja a vallását. Azt gondolom, hogy ha valakit egészen kicsi korától a hitre nevelnek keresztény értékek szerint, akkor az a későbbiekben is szerepet játszik az életében (kinek így- kinek úgy). Azt, hogy hívő -e, vagy sem, mindenkinek a saját dolga.
2009. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A hittanórák nem kötelezőek, tehát nem is kell járnia rájuk. Persze ez alól kivételek az egyházi iskolák, de gondolom, nem olyanba jár. Az enyémek sem jártak hittanra, mert így legalább 1 nap nem kellett korán kelniük, nem volt belőle semmi problémánk soha. Pedig ők 12 évesen még konfirmáltak is (evangélikusok vagyunk).
2009. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A vallástanárőjének, mert kötlező jegyet adnia csak sajnos nincs kinek
2009. okt. 6. 19:02
 6/20 A kérdező kommentje:
Romániában ez kötelező és ha nem jár kell igazolás. Mit írjak az igazolásba, nem tudom.
2009. okt. 6. 19:04
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy nem hsz a fiad, még elmehetne hittanra az általános műveltség szempontjából nem árt.

Az ő döntése volt, hogy nem ment.

Akkor most írjon ő levelet, vagy beszéljen a tanárnővel.

Kérje, hogy vizsgázhasson.

Mennyi idős?

2009. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
15
2009. okt. 6. 19:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon makacs..én is ezeket mondom neki. Nem lehet...Nehéz
2009. okt. 6. 19:10
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15 akkor már elég felelősségérzet lehet benne. Beszéld meg vele. Menjen be, sírja ki, hogy vizsgázhasson.


Ha ő nem is ért egyet a relativitáselmélettel, attól még be kell fizikára is járnia, nem?

2009. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!