Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-20 évesek! Nagyjából hány...

15-20 évesek! Nagyjából hány filmet néztetek végig eddig életetekben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 00:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenki kap zöld pacsit :)
2013. júl. 28. 13:13
 12/21 anonim válasza:
100%

minimum 100 háromnegyedét a horror teszi ki

sorozatok nélkül

17/l

2013. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatok nélkül úgy kb. 25-30-at. Nem igazán szeretem a filmeket, nincs türelmem hozzájuk, a legtöbb untat, főleg a bugyuta huszadrangú lövöldözős meg szörnyes filmek.
2013. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a filmek annyira nem kötnek le, tévét se nézek, pár sorozatot a neten igen. Moziba kb évente 1-2 alkalommal megyek. Szerintem 30-50 filmet láttam már.
2013. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Megbecsülni se tudom. 1000-nél kevesebbet, 300-nál biztosan többet. Volt olyan hónap, mikor 12-15 filmet megnéztem.


15/f

2013. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én írom hány filmet láttam, 834 egész estés játékfilmet láttam összesen. Plusz még láttam 54 rövidfilmet, és 13 dokumentumfilmet. Ez így összesen 901 db film. Filmrajongó vagyok már 11 éves korom óta, vagyis 2009 óta. Ez a szám egyébként nem pontos, mert igaz életem első 10 évében alig láttam filmeket, de emlékszek úgy 2-3 filmre amit amúgy lehet hogy nem végig, de elég sokat láttam belőle. Tehát ez egy minimum szám, ennyit tuti láttam, de lehet akár 5-6-al többet is láttam már, ennél nagyobb eltérés nem hiszem hogy van, mert tényleg nem néztem meséken kívül filmeket régen, csak nagyon keveset. Egyébként ha nem számoltad ki leírom, 15 éves vagyok, vagyis pont beletartozok az általad kiszabott kritériumba! Sajnos egyébként rengeteg alapfilmet nem láttam, tehát folyamatosan nézem őket, mert régen még a nővérem ajánlott filmeket, és ő aztán minden szärabbnál-szärabbat ajánlott már bocsánat:D. Ilyen Transformers, Mission Impossible, Resident Evil, Underworld meg hasonló hülyeségek nézésével tölöttem egy csomó időt, tehát most hogy már ekkor echte rajongó lett belőlem, próbálok a valódi klasszikusokból is egyre többet megnézni (Hitchcock filmek, Chaplin filmek, Aranypolgár, Berlin felett az ég stb.).


Egyébként jó érzés volt ezt a kérédst olvasni, mert a sport után a filmek a második kedvenc témám (na ki az a zseni aki a fenti miniregényemből ezt kikövetkeztette?:D) és kíváncsi voltam, hogy esetleg más fiatal filmrajongók vagy filmkedvelők mennyit láttak. Kicsit meglepett mert egy kicsit fanatikusnak érzem most magam. Van aki azzal dicsekedett hogy 12-15 film egy hónap alatt? Nekem a rekordom (naplót is írok 2012 óta) 37 film egy hónap alatt. Jó de ez tényleg hardcore rekord mondjuk:D. Tavaly 243 filmet láttam, ami havi 20 film. Azért durva hogy van akinek meg 14 körül van a rekord (nem rossz szándékból írom, csak tényleg kemény:)!) Ebbe a hónapba 25 filmnél tartok és most nézem a 26.-at. Talán eltolom 35-ig, mert most majd belehúzok. És akkor ez rekordközeli lesz. Amúgy az is durva hogy én volt hogy 2 hónap alatt láttam 74 filmet más meg összesen látott ennél kevesebbet vagy ennyit. Jó na abbahagyom az önajnározást, csak filmrajongó vagyok és nagyon megörültem ennek a kérdésnek:) Köszi!!!:D


Amúgy miért írjátok mindig hogy ha a sorozatokat nem vesszük? Nem kötekedésképp akarom, de filmet kérdezett, akkor miért hozzátok fel a sorozatokat?:D

2013. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
klassz :) jó hogy 15 évesen minőségi filmeket nézel :)
2013. júl. 29. 07:27
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

200-300 filmet biztosan.

16/L

2013. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy 800 biztos :D Nagyon szeretem a filmeket, van olyan nap amikor 4-5 megnézek. Mostanában már nem filmeket nézek, hanem sorozatokat. Munkába is 8 órából 6-ot az irodába ülök és sorozatot nézek, a másik 2 órába pedig az alkalmazottakkal beszélgetek.
2013. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minden este nézek egy filmet, itthon 429 darab filmünk van (most számoltam meg), azokat mindet láttam, plusz még a mesefilmek, az nagyjából 40 db. Nagyon szeretem a filmeket, mindenféle filmet megnézek, mármint aminek értelme is van, nem csak (nem akarok senkit megsérteni) ijesztgetésről (nem szeretem a horrorfilmeket), vagy agyatlan, cél és motiváció nélküli lövöldözésről szól. (Kivéve persze a Rambo filmeket, négy éve vígan élem a Rambo, azaz Stallone korszakomat). Moziba kéthetente egyszer járok, nagyjából egy éve folyamatosan, az olyan 20 film, online szoktam régebbi filmeket nézni, eddig láttam nagyjából 10-et, és amiket az öcsém letölt nekem, 30-40 film. Összesen... talán olyan 600 filmet láttam, de pontosan nem tudom, nyilván a TV-ben is néztem már, de elszalasztottam a lehetőségét, hogy írjam is ezeket.:)
2013. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!