Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mikor ittatok...

Kamaszok, mikor ittatok életetekben alkoholt, mikor voltatok először részeg és hogyan?

Figyelt kérdés
kort, nemet is írjatok
2011. dec. 13. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon picit ugyan kilógok a kamasz kategóriából, de részemről 14 évesen kezdtem vodkázással. (És olyan 20 éves koromban untam meg a „minden este kötelező jelleggel el kell menni kocsmába” életformát).

25F

2011. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk érdekes a piakérdés. Kicsi koromtól adtak anyuék egy-egy korty sört, bort, pezsgőt. Igaz ritkán, mert nálunk senki sem iszik. Megszoktam, ha kérek, kapok. Később sem tiltottak az alkoholtól, azt mondták, a buliban elmegy egy-két pohárral, de ne igyam le magam, ha meg gáz van, telefonáljak.

Lehet, hogy gáz, de 18 éves fiú létemre még nem voltam berúgva. Spiccesre is csak egyszer ittam magam, anyuék esküvőjén 16 évesen. Mindenki csak egy korty pezsgőt adott....

2011. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Régen már, de részeg eléggé az idén voltam júniusban kb.


18f

2011. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 13 évesen, de részeg sosem voltam.

16/l, de 1,5 hét múlva 17, szóval veheted 17-nek is.

2011. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Először anyukám 54. születésnapján, 12 évesen ittam egy pici korty pezsgőt, majd a nővéremék esküvőjén kb. szintén ennyit. Részeg sohasem voltam, és nem áll szándékomban az lenni.


14/L

2011. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam hogy mikor kisebb voltam akkor is adtak sört pezsgőt egy-egy kortyot. :D

Berúgva még nem nagyon voltam max ha egy kis szédülést annak veszel (nyáron sátoroztunk és kicsit több volt a Jaiger mint gondoltam.. :D

Off rotty még SOHA nem voltam. :)


13/L

2011. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Alkoholt ittam már egész kis gyerekkorom óta. Anyumék mindig megkínáltak egy kevés sörrel, borral, pezsgővel. Amúgy senki sem alkoholista nálunk. Rengeteg féle bort kóstoltam már, de szerintem még egyszer sem voltam berúgva, sőt nem is éreztem soha semmit. Nem tudom 1,5 liter sör után ez normális-e :D (apámmal ittam)

14/L

2011. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
és előző vagyok: soha nem mondják, hogy jajj neigyak, inkább még adnak is ha kérek :)
2011. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

először 10 évesen adtak egy korty jóféle fehérbort.

berugva először 13 évesen februárba voltam...hajj a hubertusxd

14/f

2011. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran jártunk nenémhez ebédekre, ilyenkor pedig mindig előkerült az alkohol, amivel az unokatestvéreim előszeretettel kínálgattak(4 ill.5 év van köztünk az ő javukra), bár csak kóstolgattam, sosem ízlett. Igazából eddig még nem voltam berúgva, nem ittam annyit(mondjuk lehetőségem sem volt rá), hogy megártson. Ez évi halloween bulin és egy bálon került elő kicsivel több alkohol a kelleténél, viszont nem mentem el odáig, hogy ne emlékezzek a történtekre, vagy bármi látható hatása legyen.
2011. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!