Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy segítsek, és hogy támogas...

Hogy segítsek, és hogy támogassam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már 7 éve legjobb barátok vagyunk.Voltak kisebb-nagyobb összeveszések, de mindig megbeszéltük.Ő egy másik településen él, kb.10 km-re hozzánk, ide jár iskolába is.Az anyukája dolgozni fog menni Németországba kb.2-3 hónap múlva, december körül.Idén fogunk ballagni, 8.osztályosok vagyunk, egy osztályba járunk.Ez egy fontos év.Felvételi, ballagás stb, és az ő anyukája nem biztos, hogy itt tud majd lenni ezeken az alkalmakon, és kamaszkorban van, pont most lenne rá majd szüksége.Mostanában mindig szótlan, csendes, most volt egy hatalmas csalódása is.Nem ilyen szokott lenni, hanem életvidám.Hogy segítsek neki feldolgozni, hogy az anyukája elmegy külföldre dolgozni?Mind a ketten 14 évesek vagyunk.Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2013. aug. 28. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat ismeri? Ő, hogy viszonyul a barátnődhöz? Talán a legjobb lenne, ha anyukád lenne kicsit a pótanyukája, feltéve ha anyukád is hajandó rá.


Tesóm egyik osztálytársánál is így volt, sokat volt nálunk, anyukám rengeteget segíett neki.

2013. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyukám nagyon szereti őt és fordítva is.Legalább többet jön majd nálunk.:) Köszönöm a választ, és kifelejtettem, hogy lányok vagyunk, és ő az apukájával lesz, meg a testvérével, aki fiú.Nagyon jó a barátnőm kapcsolata az unokatesójával (fiú), aki a barátom.
2013. aug. 28. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne a barátnődnek leülni az anyukájával megbeszélni a dolgokat, miért kell kimenni, miért fontos a számára a külföldi munka. Barátnőd elmondhatná mi bántja, biztosan találnak egy köztes megoldást illetve érthető indokot a kintlétre, de ezt nekik kellene megbeszélni. Apukájával maradna? Ki felügyel majd rá? Vele nem jó a viszonya? Csinálhattok közös programokat is, hogy ne érezze magát nagyon egyedül...
2013. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az apukájával lenne, de az anyukájával jobb a viszonya.Ma mondta el.:) Mentek a zöld kezek.:))
2013. aug. 28. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

mint én is 4 évet angliában töltő, csak fél, és nem tudja hogy hogyan tovább! természetes az egész,, de te mint az lb-je, kötelességed segíteni, ha depis, akkor nyugtasd meg! és szerintem az anyukája ballagásra vissza jönne, mi is így tettük!

14/f

2013. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!