Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El akarnak rángatni discoba....

El akarnak rángatni discoba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három barátnőm el akar vinni discoba, mert az egyiknek bejön egy srác aki szintén ott lesz a buliban de csak úgy engedik el ha mi is megyünk. És most én vagyok a rossz mert nem hiszem,hogy 16 évesen nekem feltétlen discoban lenne a helyem, pláne hogy rohadtul utálom és nincs kedvem könyörögni a szüleimnek. De megmondtam,hogy majd mondom, hogy elmegyek ők meg majd partyzhatnak kedvükre, de nem az nem jó. Most el kéne mennem velük és vágjak jó pofát a hajnalig tartó mulatozásra?
2013. szept. 24. 22:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok iszok, nem dohányzok valamint nem okoz örömöt,hogy 500 vonagló tinip..csa meg csávó között táncikáljak .
2013. szept. 24. 22:18
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan jól választod meg a barátaidat?

Egyébként meg szólj a szüleidnek, hogy ne engedjenek el, aztán kéretőzz el tőlük és jelentsd a barátnőidnek az eredményt. Én is tettem a lányomnak ilyen szívességet, mikor nem akart a barátnőivel vitatkozni.

2013. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
ahh.. olyan jó volt olvasni ezt:)
2013. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt tenném én is , de akkor az lenne,hogy az ő szüleik meg felhívják anyumat és akkor majd megbeszélik. De már kb leordították a fejemet,hogy ennyit nem tudok megtenni érte. Egyszerűen megáll az eszem.
2013. szept. 24. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg NEMET mondani. Ideje! Később is nagy hasznát fogod még venni.


Ha ez a "barátságotok" végét jelentené... gondolkodj el rajta, hogy egyáltalán barátság volt-e?


Egy igazi barát nem erőltet rád semmit.

2013. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nemet mondani néha nehéz, mert keltik benned a lelkiismeret furdalást. Ha nem akarsz menni, ne menj, mondd meg kerek perec, hogy nincs kedved hozzá, mert ha csak kifogást keresel és azzal rázod le őket, akkor újra meg újra elő fog jönni ez a probléma. Én is utáltam mindig az ilyen helyeket és ha el is rángattak rosszul éreztem ott magam, aztán a sarkamra álltam és békén hagytak. És ettől még maradtak barátaim, mondjuk nem a party-arcok, de nem is bánom.
2013. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 25. 08:44
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom ezért miért kellett kérdést kiírni. nem mész el és kész. tizenhatrévesen lehetnél ennyire önálló, hogy meghozol ilyen ilyen kis semmi döntést. most midnenki jön majd ajnározni, hogy jaj végre egy normális tini jaaaaaj még vannak ilyenek stb... húha, kitérdekel
2013. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudod, hogy utálod a diszkót, ha még soha nem voltál (mert a kérdésed alapján ez lerí)??

Én meg azt utálom, mikor valaki kijelenti, hogy utál valamit, miközben fingja nincs róla.


Ha meg nem akarsz menni, akkor ne menj és kész. Mondd, hogy nem akarsz. Nincs ezen mit túlragozni. Keressenek egy 3. személyt, ha mindenképp hármasban akarnak menni.

2013. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

te is tudod,és én is tudom,hogy ezt csak azért írtad ki,hogy kapj egy csomó helyeselő,"de jó,hogy vannak még ilyen lányok"...Szerintem a barátnőid azért akarnak elrángatni,mert azt szeretnék,hogy velük szórakozz,különben megelégednének azzal,hogy azt hazudják,hogy te is elmész...Egyébként miért nem tudsz nekik nemet mondani?Megmondod,hogy nem,és ennyi,meg van oldva a probléma.

Örülök neki,hogy nem dohányzol,és iszol (egyébként én sem),meg hogy utálsz discoba járni,és emberek között táncolni,de nem vagy kicsit prűd?Attól,hogy te nem szeretsz ilyeneket csinálni,nem kell ördögűzőt hívni ahhoz,aki meg szeret eljárni szórakozni.

2013. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!