Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek a szuleitek mikor...

Nektek a szuleitek mikor engedtek meg a bulizast?

Figyelt kérdés

Nem a durva bulikra gondolok,de nem is a gyerekzsurokra.

Kb. Ezt hany evesen engedtek meg?: Bemenni a varosba este(11-ejfelig),beulni egy szorakozohelyre,iszogatni,csocsozni egy kis alkohol mellett. Tehat nem az IHB bulikra gondolok.

Hany evesek voltatok,amikor ezeket megengedtek?



2014. febr. 1. 21:55
1 2 3
 1/29 B25 ***** válasza:
6%
Szerintem 17-18 éves kortól de inkább 18 az alkohol miatt
2014. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam és 1 éve volt barátom, vele mentem el, ha elmentem. Vele elengedtek. De nem 11-12ig, csak 10ig. Egyetemen mentem csak el így, hogy amíg jól érzem magam, dumcsis -beülősen, barátokkal, de fiúbarát nélkül.
2014. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
En most toltottem be a 16-ot, nekem kb egy fel eve engedik meg, amiota elkezdtem a gimit. Iden voltak eloszor olyan golyabalok amikor maradhattam az after partykon is ejjel 2ig 3-ig. A szuleim lattak, h tudok magamra vigyazni, es nem holt reszegen jottem haza, szoval azt mondtak, h ameddig rendesen viselkedek pentek es szombat este azt csinalok amit akarok. A legtobb baratomnal, osztalytarsamnal is ugyanaz a helyzet, van, hogy csak egy barba ulunk be ejfelig dumalni, van amikor elmegyunk szorakozni 2-ig 3-ig, a lenyeg, h eleinte ne vidd tulzasba, mert ha elso vagy masodik alkalommal holt reszegen, vagy 2 ora kesessel ersz haza, tuti nem fognak tobbet elengedni. 16/F
2014. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen.

19/l

2014. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Én 16 éves fiú vagyok, és elengedtek alkoholos bulira. Házibuli volt. Persze nem az a detoxos dolog volt...:)


(Kérlek ne az alapján pontozzatok, hogy helyénvalónak tartjátok-e, hanem hogy válaszoltam-e a kérdésre, köszönöm.:) )

2014. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most 19 vagyok. 17 éves korom óta el vagyok engedve kb. mindenhova, részint azért, mert nem vagyok egy nagy bulizós, részint azért, mert megbízható vagyok. Édesanyám tisztában volt vele, hogy egy-egy korty lecsúszott 18 éves korom előtt is, de nem hozta fel, nem kérdezősködött. Részegen sosem állítottam haza.

Időre tulajdonképpen bármeddig elmehettem, bár eleinte még volt egy-két korlát, de a legfontosabb a végéig megmaradt: mindig fel kell vennem a telefont, ha hív, vagy visszahívni, amint észreveszem, hogy hívott. Ezt mindig meg is tettem, hiszen nekem sem származott volna belőle előnyöm, hogy tökideg legyen, és később ne engedjen el. Sosem beszéltünk 1 percnél tovább, csak tudni akarta, jól vagy-e, ennyi időre meg a józanságot is lehet színlelni ;)

2014. febr. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

Az első bálokra 13évesen mentem a fellépések miatt kb. éjfélig..akkor nem ittam..hát azóta meg inkább..:D na mindegy. Kocsmázni eddig nem jártam de most lesz egy jó koncert szóval azt is kipróbáljuk:D

15l

2014. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Ez nálam fokozatos volt.

14 évesen voltam 1-2 alkalommal a falusi diszkóban.

16 évesen péntekenként rendszeresen voltam kocsmázni, utolsó buszig, néha-néha egész éjszakára.

17 évesen kezdődött a durvább időszak, akkor már elengedtek.

2014. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
Majdnem 18 voltam mikor az első bulimra elengedtek. De nem is bánom, hogy nem engedtek korábban, mert így elég érett voltam, tudtam nemet mondani, és azt is tudtam hol a határ. Szerintem fiatalabb korban felesleges eljárogatni.
2014. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

Hú, hát a többi válaszolóhoz képest én eléggé durva vagyok :DD (pedig itthoni viszonylatban nem)

Alkoholos buliban először 13 évesen voltam, de csak kortyolgattam a csokilikőrből, meg sörből.:D És csak 10-ig maradtam.

Először hajnali 1-ig szintén 13 évesen engedtek el a városba a barátaimmal (ez félévvel később volt), de ekkor városnap volt.

Komolyabb alkoholos buliban 14 évesen voltam, itt már ittam is elég rendesen, de aznap sokat is ettem, így nem volt semmi bajom. Ez 3 éve volt, de azóta sem ittam meg akkora mennyiséget egy este alatt. Fogalmam sincs kezdőként hogy bírtam ki azt is, hogy ne hányjak, csak mosolyogjak meg nevetgéljek. Más ennyitől simán detoxban végezné.

Félévvel később engedtek el először diszkóba (még mindig 14 évesen, 8. osztály legeleje), onnantól kezdtem el eljárogatni iszogatni, meg szórakozni járni (bár az első diszkózásom után a következő csak 3 hónappal később volt, onnantól kezdve havonta 2x jutottam el, (15.) szülinapom környékén viszont 1 hónapon keresztül minden hétvégén ünnepeltem :DD)

15 éves koromtól (8. osztály vége felé) pedig rendszeresen járok, ritkán van, hogy sem iszogatni nem megyek, sem diszkóba, általában kombinálva mindkettőt megjárom hétvégente.

(különben mikor fogyóztam, akkor nem ittam egyáltalán különben, meg nehogy azt higgyétek, hogy minden héten a sárgaföldig iszom magam, mert rohadtul nem!!)


Barátnőim is ilyenkor kezdték.


17L

2014. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!