Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyák, ti megtennétek ezt?

Lányos anyák, ti megtennétek ezt?

Figyelt kérdés
Sok film van arról, hogy tinik interneten megismerkednek valakivel, aki elrabolja/megerőszakolja őket. Ti elrettentő célzattal nézetnétek ilyen filmet 13-14 éves gyerekkel,hogy örökké beleégjen a tudatukba? Persze lehet beszélni is a témáról, de emlékszem én is mennyit adtam szüleim szavaira anno...Vagy az ilyen 18karikás filmek lelkileg káros hatással vannak rájuk?

2014. márc. 15. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
én megnézetném
2014. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az Elrabolva-t biztos megnézetném vele, az nem 18+-os, mégis tökéletesen bemutatja, hogy mit csinálnak az ilyen elrabolt lányokkal.
2014. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ezközt bevetnék, hogy megértse a lányom, hogy nagyon óvatosnak kell lenni, mert tele van rossz emberekkel a világ. Nehéz megtalálni a középutat, mert az se lenne jó, ha mindentől és mindenkitől félne.
2014. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Én biztos nem nézetnék ilyet a gyerekemmel.
2014. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem 13-14 éves korára csak sikerült valamit átadnom és értelmes gyerek megérti ha meg nem akkor egy film sem segít.
2014. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem sose nézettek direkt ilyet, mégis extra óvatos vagyok, mert olvasom, mik történnek a világban. De az Elrabolva tényleg jó példa erre, nagyon relaisztikus film, azt kivéve, hogy az apja meg tudja menteni, nem mindenki olyan szerencsés.
2014. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is mindig óvatosnak tartottam magam, de így utólag,hogy jobban ismerem az embereket rájöttem, hogy azért kerülhettem volna necces szituációkba...Itt is teljesen kiráz a hideg,mikor egy ismeretlen,arcnélküli ember kéretlen privát üzeneteket küld nekem és képeket kunyerál...pffff....és itt vannak 10-14 éves gyerekek, bele sem merek gondolni, hány perverz tölti ki rajtuk a kedvét...pláne a sok kétségbeesett,bizonytalan tinin, akiket a legkönnyebb tőrbe csalni...
2014. márc. 15. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Túl érzékeny vagy. És akkor mi van, ha képet kér? Letiltod és ennyi.


Ne szórakozz már komolyan..

2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha téged már ennyitől kiráz a hideg, akkor elég nagy szívás lesz az élet. Mert ennél csak undorítóbb emberek élnek.
2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk én anyuka az nem vagyok, de van egy ennyi idős húgom, és biztos, hogy nem nézetnék vele ilyeneket. Minek? Hogy utána megijedjen, féljen, rosszat álmodjon, vagy teljesen beparázzon? Inkább többször elmondanám, hogy mit tegyen az ilyen szituációk elkerülése végett.


Amúgy meg szerintem is túlérzékeny vagy. És ha képet kér? Nem kell neki küldeni, se válaszolni. Én is kerültem többször utólag átgondolva elég necces helyzetbe, de tudtam, hogy mit kell csinálni, mert elmagyarázták nekem többször nyomatékosan még kisebb koromban (nem a szüleim, hanem rokonok, ismerősök, tanárok, idősebb barátok..),ezenkívül pedig szerencsére elég talpraesett vagyok. Szerintem a kiskamaszoknak is ezeket a dolgokat kéne többször elmondani, elmagyarázni, és nyíltan beszélni róla.

2014. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!