Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg akarom valtoztatni a...

Meg akarom valtoztatni a nevem, stilusom es alom volagban elni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 eves lany vagyok es teljesen beleszerettem egy anime szereplobe Sebastian Michaelis.... nos es meg akarom malyd valltoztatni a nevem Lysandra Michaelis-re.... es lolita ruhakba jarni..(japan divat stilus) es a T.Á tudatos alom... Abban az animeben szeretnek elni... Es ezzel az anime szereplovel talalkozni...... eddig csak parszor ment a tutudatos almom mi a velemenyetek lehet valami bajom ??
2014. márc. 16. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindjárt kezdhetnéd helyesírás gyakorlatokkal, mert így még egy anime szereplő sem állna veled szóba.
2014. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ez több helyen is elbukik

-egyrészt 18 éven alul csak mindkét szülő engedélyével lehet megváltoztatni a neved de akkor is csak magyar helyesírásnak megfelelően, szóval a te opciód kizárt.

2014. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már egy ilyen filmet
2014. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mááár. Menj ki játszani a kisbarátaiddal vagy tanulj nyelvtant de ennyire ne legyél fanatikus.
2014. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
esküszöm jelentem a minden napos kamukérdéseidet. egyszer 14 vagy utána 13 aztán 12. egyszer jársz egy tanárral utána nem aztán anime szereplő akarsz lenni
2014. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mááár. Menj ki játszani a kisbarátaiddal vagy tanulj nyelvtant de ennyire ne legyél fanatikus.
2014. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó az előző kérdéseden is meglepődtem, de azért... Várj még ezzel pár évet, elmegy ez a Black Butler őrületed, legyél nyitott más animékre is vagy valami, mert ebből nem lesz jó :D A nevedet szerintem felesleges megváltoztatni, főleg elől kereszt hátul vezetéknévre. Meg ha logikusan gondolkodsz, Sebastian neve eredetileg nem ez, Ciel nevezte el a kutyája után (nem olvastad a mangát, mi?)

A tudatos álom meg érdekes dolog, de attól élned kell a többi 16 órát is, amikor nem alszol, normális emberként, nem egy álomvilágban.

Járt el conokra, cosplayezz vagy valami, akkor eljátszhatsz amit szeretnél, de várj még pár évet és kinősz a fanatizmusodból- mondta a gyerek aki 16 évesen egész téli szünetben nem volt kint a lakásból mert sorozatokat nézett.

2014. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Jezusom. Te beteg vagy. Felejtsd el az egeszet,es ne nezz ilyen nezhetetlen szarokat,mert elpusztul az osszes agysejted............
2014. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól hogy a kérdező eszméletlen túlzásokba esett, nem nézhetetlen dologról beszélünk :D
2014. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Várj pár évet, és elmúlik. Nincs semmi bajod, szinte mindenkinek van egy ilyen korszaka tizenévesen, amikor ennyire fanatikusan imád valakit/valamit.

Addig is keress valamilyen animés közösséget, a Kuroshitsujit elég sokan szeretik.

2014. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!