Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS! Most mégis mi a fenét...

SOS! Most mégis mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyszülőknél vagyok és éjjel kimentem inni és hallottam, hogy szexelnek. :O Tuti, hogy azt csinálták. De a mama most múlt 62 éves, papa még több, nem tudom pontosan mennyi. Még itt vagyok 3 hétig. Hogy nézzek így a szemükbe? Reggel úgy csináltam mintha még aludnék, hogy ne kelljen együtt reggelizni. Megvártam, míg papa kimegy a szőlőbe és csak utána mentem ki a konyhába, hogy ne kelljen egy asztalhoz leülni velük. Nem bírok a szemükbe nézni. Aludni sem tudtam. Mit csináljak? Haza nem mehetek!


13/l


2014. júl. 15. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ennyire felfújni te is fogod majd csinálni ez természetes így hát te is viselkedj termédzetesen.. ne hisztiz örülj neki hogy még szeretik egymást!!26/L
2014. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Még nagyon-nagyon fiatal vagy ezért neked fura lehet de teljesen normális, hogy a nagyszüleid még nemi életet élnek. Ez hozzátartozik egy normális kapcsolathoz attól függetlenül, hogy mennyi idős az ember. Nem kell amiatt szégyenkezned, hogy hallottad őket és nekik sem mert éjjel csinálták és véletlenül vetted észre. Ezért akarsz haza menni? Otthon a szüleid is csinálják amikor alszol hidd el. Ha őket veszed észre mi lesz? Nyugodj meg nem történt semmi rossz dolog! :-)
2014. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Bármennyire is sokkoló ez számodra, ez a világ legtermészetesebb dolga. Két ember szereti egymást, teljesen normális hogy szeretkeznek. Az egészséges felnőtt léthez hozzátartozik a szex, ugyanolyan szükségletté válik, mint az evés. Ez természetes, a szüleid ugyanúgy csinálják, azért mert ők idősebbek, még élvezhetik az együttélést. Ez nem valami szégyellnivaló dolog, mindkettőjüknek örömet szerez, így van rendjén.
2014. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ez normális dolgok felnőttek között. Inkább legyél hálás a sorsnak, hogy a nagyszüleid élnek, egészségesek, és ennyi év után még ennyire szeretik egymást.
2014. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
SZerinted a szüleid hogy lettek? 60 évesen nem lehet nemi élete az embernek? SZerintem nyisd ki a szemed és lásd meg, hogy nem csak tizenévesen létezik a szex! Örülj, hogy szeretik egymást!
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne tudnál a szemükbe nézni? 13 évesen szerintem a szüleidet is hallottad már. /Vagy alapból lehet tudni,a szüleid is csinálják/
2014. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, de a szüleim még fiatalok. Tudom, hogy nem a gólya hozza a gyereket. :D Persze, hogy tudom, hogy nem csak a tizenévesek csinálják. Nyilván. De öregen kicsit más a helyzet. Undorító. Á mindegy. Nem értitek, nem halottátok. Talán feldolgozom pár nap alatt, csak már mamának is feltűnt, hogy furán viselkedek. Fosok, hogy lebukok.
2014. júl. 15. 14:28
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy undorító. Szeretik egymást:D Tökmindegy hogy hány évesek vagy milyen feszes a bőrük
2014. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Most már a bőrükről is itt lebeg a szemem előtt! :S
2014. júl. 15. 15:16
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Fejezd be a hisztit kislány!!!Azt hiszed nekik nincs joguk élni..milyen egy ünző ember vagy te... örülj a boldogságuknak és lép tovább.. te is leszel ennyi idős neked is lesznek gyerekeind unokáid akik hallani fognak legalább egyszer az életükben akkor neked hogy tetszene ha emiatt máshogy viselkednének veled!!felkéne nőnöd és foglalkoz magaddal élvezd a nyarat!!
2014. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!