Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az egyik osztálytársnőm...

Az egyik osztálytársnőm beszívva akar bemenni az évnyitónkra. Szerintetek is nagyon gáz ez? 18/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem maximum az mondja azt, hogy ez nem gáz, aki füvet szív. Aki meg nem, a szerint meg gáz, abszurd, felelőtlenség, stb.. Nyilván többen vannak akik nem, ezért a válasz döntő többségben: igen, ez nagyon gáz.
2014. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebben az a legnagyobb gáz, hogy hetekkel előtte már fennhangon hirdeti. Ez inkább csak a menőzésről szól. Egyébként meg az ő dolga, jobb, ha kimaradsz ebből. Én nem bírom azokat, akik füveznek és felvágnak vele, így nem is barátkozom ilyenekkel - te is tégy így.
2014. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is az gáz inkább, hogy ezt így hetekkel előre bejelenti.

Amúgy szerintem az ő dolga. Hogyha nem hány be, akkor szerintem rendben van.

2014. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Elso reakciom ez volt: kit erdekel szerencsetlen kis hulye!....es a masodik ez:....sajat magat jaratja le szegeny.... A kornyekere se menj!!!! Mert huz majd magaval!
2014. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Rohadt unalmasak szoktak lenni az évnyitók. Eleve nem támogatom, hogy akárki füvezzen, de 2 órán át hallgatni a semmit nem akkora élmény.
2014. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Az gázabb, hogy hetekkel előtte bejelenti, de önmagában is elég szégyen lehet a gyerek... Mi értelme van?
2014. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy gáz... de semmi értelme sincs. Akkor már az a gáz, hogy 2 héttel előtte mondja :D
2014. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak szájhősködés.Aki tényleg be akar tépni az évnyitóra,az nem jelenti be előtte 3 héttel.Amúgy meg ne foglalkozz vele.Ha ilyen hülye,hogy meg csinálja amit mondott,akkor meg érdemli,amit utána fog kapni:mert ez nem fog büntetlenül maradni.
2014. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát menjen, majd rájön a saját kárán, hogy mekkora hülyeséget csinált.
2014. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gáz.És nemértik mért van elrontva a mai világ.:)
2014. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!