Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem durva egy...

Szerintetek nem durva egy kilencedikes (15 éves ) lánynak egy pesti gimnázium piercing?

Figyelt kérdés
A fiam osztályába jár és amikor elmondta kicsit kiakadtam véleményeket kérek

2014. okt. 4. 00:05
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igen anyuka vagyok de a korod még mindig nem mondod el tudom nem az anyja vagyok csak arra lettwm volna kíváncsi hogy ezt csak nekem fura-e nekem is vannak hibáim fiatal anyuka vagyok 2 gyerekkel de akkor se beszélhetsz így nem csak velem hanem bárkivwl
2014. okt. 7. 20:24
 32/35 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi.Neki tetszik,szülei nem szólnak bele,akkor neked miért fáj???

26 éves vagyok amikor èn voltam tini a köldökpiercing meg a derékon a tetoválás volt a menő.Nekem nem volt egyik se èn festettem a hajam :)

Ja?Bankban dolgozom és felgépelt frizurám van,a felgépelt rész barna,a hosszú rész szőke amibe időnként rózsaszín/lila tincseket rakatok.5 éve boldog házasságban élek és most várom a 2. gyerekünket.

Engem is elítélnél első ránézésre....

2014. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Jo de azért nme mind1 hogy 26 éves vagy felnőtt vagy egy 14 éves gyerek
2014. okt. 7. 21:46
 34/35 anonim ***** válasza:
15 lassan 16 éves lány ismerősömnek is van, de neki már 2 !! éve van .. igen, borzasztó ..
2014. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Felnott nokent nincs jobb dolgod,mint mas gyerek kulsejevel foglalkozni? Nevetseges...

Nekem is vannak extrem kulseju barataim,es bizony jonehany atlagos kinezetu kamasznal kulonbek. Tudom,meglepo,de a kek haj,vagy a piercing,netan tetovalas nem valtoztat azom,hogy valaki milyen ember.

Annal,hogy ez a lany eli az eletet ugy,ahogy neki tetszik,sokkal szanalmasabb a te viselkedesed. Egyaltalan minek irtad ki a kerdest? Azt vartad,hogy mindenki huledezzen azon,hogy mit tesz a lany? Hiszen azt,hogy te mit gondolsz,masok velemenye nelkul is el tudod donteni....

2014. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!