Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, hogy a barátnőim...

Mit tehetnék, hogy a barátnőimmel még jobb, és bizalmasabb legyen a kapcsolatunk? 13/L

Figyelt kérdés
Szóval... így is nagyon jóban vagyunk.. de kell még valami PLUS hogy tényleg mindent tudjunk a másikról..de hát mondjuk mindent elmondunk de nem tudom... :/ miit csináljak hogy még jobb és felhőtlenebb legyen a kapcsolatunk? 15/L
2010. jan. 24. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kondolsz, milyen pluszra? Ha már mindent elmondotok egymásnak mit szeretnél még?
2010. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hááááááát.... lehet nem mondanak el mindent...szóval inkább úgy kérdezem: hogmit tehetnék én hogy nagyon megbízzanak bennem hogy mindent el akarjanak mondani hogy tudják hogy nekem mindent elmondthatnak?
2010. jan. 24. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő, kitartás, sok együtt töltött, közösen megélt pillanat és élmény. Segíts, hallgasd meg őket, ha szükségük van rá. Csak ettől lesz erősebb a barátság.
2010. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és bizalom, titoktartás minden áron.
2010. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk legjobb barátnők, de nekem ő mégse mondd el mindent. Azért, mert egyszerűen nem olyan fajta. Jobban szereti magában tartani a dolgokat, alapból nem az a nyílt típus.

Ebből azt akartam kihozni, hogy attól, hogy nem mondanak el neked mindent, még lehetsz nagyon fontos nekik. :)

2010. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne akarj mindenképpen "felnőtt" kapcsolatot. Sokkal jobban érzitek magatokat, ha sokat nevettek, hülyéskedtek együtt. Így közelebb kerültök egymáshoz, és sokkal jobban meg tudok bízni a másikban.
2010. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyik ismerősöm a csajokkal "barátságdoboz"-t(idő kapszula.kinek h tetszik.) csináltak.bele raktak közös képeket,kis apró mütyöröket.elásták egy közös helyre(park)később mikor idősebbek lettek,elővették.jót szórakoztak a doboz tartalmán.
2010. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!