Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy ilyen szemét tanárral mit...

Egy ilyen szemét tanárral mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tesitanár az illető és eléggé kegyetlen figura. A sportolókat sose kéri számon, sőt be se írja őket hiányzónak, ha nem jönnek be az órájára és még így is automatikusan ötöst ír be mindegyiknek, a többieket viszont állandóan megalázza, ahol csak tudja. Direkt olyan feladatokat ad mindenkinek, amiről tudja, hogy képtelenek elvégezni, közben meg röhög azon, hogy a gyerek szerencsétlenkedik a szeren. Van egy srác, akinek össze van kapcsozva a lábszára, így elvileg csak könnyített tesije lenne, de ő már csak azért is direkt olyan feladatokat ad neki, amik csak meggyötrik őt, mindig ugrálós feladatokat kap, a könnytett tesi nála azt jelenti, hogy 5 perccel előbb elmehet. A kövéreket szereti a legjobban szétszedni, általában beállítja őket a kapuba és szól a focistáknak, akik kapura lövés gyakorlásra hivatkozva szétrugdossák őket. Aki nem hajlandó részt venni ezekben a megalázásokban, azokat beírja hiányzónak, még akkor is, ha ott vannak és természetesen egyest ad nekik.

Már többször az igazgató tudtára lett adva, hogy mik történnek, de ő nem foglalkozik az üggyel és annyival elintézi, hogy "mindenki a teljesítményéhez mérten kap feladatokat" és onnantól kezdve nem foglalkozik többet a dologgal. Egy gyerek egyszer szólt a szüleinek, akik beszéltek a tesitanárral, aki onnantól kezdve rászállt a gyerekre és a szokásosnál is jobban gyötörni kezdte, következetesen egyest adott minden gyakorlatára, amik természetesen teljesíthetetlenek voltak és játék helyett a salakon futtatta, sokszor még csengetés után is. Még csak arra se méltatja a tanulókat, hogy a nevükön szólítsa őket, megalázó beceneveket ad nekik és csak azokat hajlandó nem megbuktatni, akik hajlandóak belemenni a kegyetlen játékaiba és részt venni a megalázásokba, de még ők is csak kettest meg hármast kaphatnak, a sportolók ellenben, akik be se járnak az órákra mindig kitűnőek, órákon pedig semmit nem kell csinálniuk, általában a tanárral együtt röhögnek a többi diákon.


2015. márc. 31. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak az a megoldás, hogy mindenki szól szépen a szüleinek és azok együtt mennek kollektíven az igazgatóhoz.
2015. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ahogy az elso valaszolo irja. Fogjatok ossze es mindenki szoljon a szuleinek. Uljetek ossze es a szulok ha egyszerre lepnek annak hatasa kell h legyen. Mast nem nagyon tudtok.
2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztrâjkoltok. Ha tényleg igaz, amit írsz mostantól nem tesiztek. SENKI! Akkor kell valamit lépniük.
2015. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyjátok magatokat! Szóljatok ind a szüleiteknek, beszéljetek az oszival, igazgatóval. Amíg csak 1-1 gyerek mondja legyintenek rá, de ha az oszály nagyrésze összeáll annak már kell legyen vízhangja.

Amúgy ez a magatáartás álatalában jellemző a tesitanárora, még ha nem is ilyen durva formában, de imádnak kegyetlenkedni a szerencsétlenebbekkel, kövérekkel :(

2015. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Visszhang, bocsánat
2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülők fogjanak össze. Rendkívűli szülői értekezletet összehívni, legyen jelen a tesitanár s igazgató is. Jegyzőkönyvezni mindent. Kérvényezni, hogy a tanárt cseréljék le.
2015. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem irtàk hivjàtok össze a szülőket. Ez nem normális.

Nálunk is volt ilyen tanár, volt aki aztmás volt de nem érdekelte és már felpofozta az egyik diákot is úgy hogy majdnem összeeset. Mivel senki nem tett semmit eljöttem onnan. Nem kecskeméti suli?

2015. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szülő értekezletet kell tartani ahol a szülök közösen próbálják megbeszélni az osztályfőnök és a tesitanár jelenlétében az igazgatóval, ha ez nem sikerül, akkor pedig lehet petíciót írni, amit mind a diákok mind a szülők aláírnak illetve az ofő ha még ő is mellétek áll, és ezt benyújtani az igazgatónak.
2015. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy úgy, ahogy mindenki mondja. Az összes szülőnek kéne bemenni az igazgatóhoz egyszerre, akkor csak történne valami.

Egyébként a mi tesitanárunk is hasonló, csak szerencsére nem ennyire durván, ő a vékonyakat szereti megalázni. De anyum beszélt a tavalyi ofőmmel (nem én kértem rá, nem is tudtam, hogy beszélni fog vele), aki rászólt, azóta engem békénhagy.

2015. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A sportolokar szerintem azert nem irja be, mert az igazolt sportoloknak 2 tesire kell csak bemenniuk hetente

Egyebkent tenyleg szoljatok ez nem normalis

2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!