Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon ciki? mit tehetnék ellene?

Nagyon ciki? mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
ballagáson sorfalat kell állnunk,de nagyon érzékeny vagyok és könnyen elsírom magam tavalyi ballagást is végig bőgtem bár ott volt pár barátnőm is.de akik most ballagnak van pár fontos ember számomra.de már a zenétől könnybe lábad a szemem.ciki ha sírok sorfalállás közben? mit tudnák ez ellen tenni? ti sírtatok már?

2015. ápr. 12. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sírtam amikor a nővérem ballagott.. de azért nem bömböltem. Diszkréten könnyeztem. :D Na moooost fogok bőgni...én fogok ballagni. :(


Szerintem nem ciki, ha fontos ember megy el persze. hogy sírsz.. :) Csak gondolj arra, hogy nem az életedből tűnik el, csak a suliból.. :)

2015. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egybaba ***** válasza:

Sírás ellen ne tegyél semmit, de ha nem akarod hogy lássák a sírásod megbeszélheted az osztályfőnököddel, vagy az igazgatóval, vagy a háziorvosoddal. Lehet elég egy kis Valeriana , vagy nem tudom és máris kivédve a spontán sírás

Gyógyszertárba is rákérdezhetsz.

Valaki biztos tudja a megoldást a felsoroltak közül.


puszik és ne sírj :)

2015. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki :) én is voltam így, próbáltam valami tök másra gondolni, valami viccesre de nem nagyon vált be. Nem lehet megoldani, hogy valahogy olyan helyre állj, ahol kevésbé látszol? :D
2015. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!