Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engeditek a lányotoknak hogy...

Engeditek a lányotoknak hogy fekete rockeres pólót vegyen fel?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja, miről beszélek. És azoknak az anyukáknak a válasza érdekelne, akiknek 14-15 esetleg kicsit nagyobb lánya van, netán fia.

Köszönöm szépen.


2010. márc. 14. 19:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Egyre több dolgot vesz át... nem csak divatol. Ahogy látom, meg látják mások ez a vérében lehet. Nem fogja szerintem egyhamar kinőni. De nem zavar, nem fogom neki megtiltani, mint ahogy ti is tanácsoltátok.

Amúgy szerintem a büdösség nem tartozik a jellemző velejárókkal. És többségben szerintem fiúkkal fordul elő.

2010. márc. 14. 21:13
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jár együtt a büdösség a rocker öltözködéssel, ez már csak személy, egyéniség és igényesség kérdése. Sokáig én is szívesebben hordtam fekete ruhát (még most is afelé hajlok), bár abba a láncos, bakancsos, piercinges rockerbe sosem mentem át. Rengeteg ilyen ismerősöm van. Többek között olyan punkok is, akik két oldalt leborotválták a gyönyörű hosszú hajukat (lányok is), az ajkukban, az orrukban, a szemöldökükben is piercinget viseltek, a fülükről már nem is beszélve. Mára mindenki huszonéves egyetemista lett... bár még mindig ezeket a műfajokat képviselik, még is sokkal nyugodtabban... nincsenek piercingek, nincs taraj, színes haj. Szóval teljesen normális emberek lettek, ugyanúgy ahogy az összes többi rocker. Sőt... azt kell hogy mondjam sokkal értékesebb emberek mint a discos macsók és p*csák, akikkel két értelmes szót nem lehet váltani úgy, hogy ne kérdezzék meg nem folyt e el a sminkjük. Szerintem a mai világban az ilyen társaságokban sokkal jobban kivan téve a divatnak minden fiatal (cigi, fű, könnyű drogok, nem kevés(!!!) alkohol), sokkal jobban húzzák egymást a rosszra, míg egy ilyen rocker társaság, ami olyan mint egy hatalmas család (tudom mert mindkettőben volt részem). :) Szerintem amíg úgy látod nem adódik problémája belőle, ameddig a normális határok között műveli, addig nyugodtan hagyd hagy menjen az útján, ettől ugyanolyan értékes ember lesz belőle mint bárki másból... :) 20/L
2010. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
ha az én lányom ilyen lenne kiszaladnék a világból már nem azért..39/Nő
2010. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Miért, kedves utolsó válaszoló?

Jobban örülnél neki, ha kitenné a kebleit, és a feneke kinn lenne a szoknyából?

2010. márc. 18. 07:58
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok és mai napig rockeresen öltözöm :D Anyukámék soha nem szóltak bele, mit veszek fel, mert nem felejtették el, hogy anno ők is lázadtak, legfeljebb máshogyan. Apukám is nagy rocker, idén lesz 63 éves és még mindig szívesen vesz fel rockeres pólókat :D

24/L

2010. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem örülnék egyiknek sem, de nem mondtam, hogy megtiltanám a rockeres pólót..próbáljon ki neki új dolgokat, persze van egy határ. Aztán úgyis ő fogja eldönteni, felnőttkorában hogy akar kinézni!
2010. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
de hozzátenném, hogy nem mindegyik gyerek megy el a végletekig öltözködés terén. Attól, hogy nem hord rocker pólót mondjuk, nem biztos, hogy miniszoknyát és kivágott felsőt fog. Mindenki megtalálja az aranyközéputat:)
2010. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 9:54 mekkora hangulat lehet az igazi öreg rocker apukád, 63 évesen :)) én mostanság szintén hordok fekete pólókat, de ugy normálisabbakat, és apámnak aki egy ős eddás rajongó, a régi kifakult farmeringjét, adja a hangulatot :)) engedd neki, majd kinövi.... vagy nem..:D de akkor is csak jó neki, hogy úgy jól érzi magát... 19f
2010. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, volt kitől örökölnöm a rock szeretetét! :D

24/L

2010. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem el rockeresen öltözni (póló, bakancs, szegecses karkötő, stb). Azóta már inkább a goth felé hajlok, de nem esek túlzásba a csipke és smink terén, a lényeg, hogy nőiesen, de mindig feketében. Színeset nem is tudok hordani, de nem vagyok depressziós, vidám kis csaj vagyok. :)

20/L

2010. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!