Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engeditek a lányotoknak hogy...

Engeditek a lányotoknak hogy fekete rockeres pólót vegyen fel?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja, miről beszélek. És azoknak az anyukáknak a válasza érdekelne, akiknek 14-15 esetleg kicsit nagyobb lánya van, netán fia.

Köszönöm szépen.


2010. márc. 14. 19:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12évesen hordtam ilyet. :D:D Engedték. Acélbetétest is. :)
2010. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

16 vagyok,rocker,amióta az eszemet tudom.A szüleim egyszer sem mondtak se jót se rosszat arra hogy feketében járok,láncokkal a derekam körül,acélbetétesben,tüskés hajjal,és fekete körmökkel.

Nem drogozom,nem vagyok alkoholista és ehhez hasonlók.A szülőknek ezt kéne nézniük és nem a külsőt.

2010. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kanyarban sincs még nálam a gyerektéma (25/N), de én megengedném a gyerekemnek. Nekem mindig megszabta az anyám, hogy öltözzek, ezért nem alakult ki 18 éves koromig stílusom, míg el nem kerültem hazulról. 19 évesen kezdtem rokkeresen öltözködni, utólag belegondolva vicces volt, hogy ennyi idősen csináltam hülyét magamból. :D :D


Inkább tegye meg ezt az ember kamaszkorában, annál hamarabb növi ki. Ez tuti.

2010. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Anyu vett nekem kérés nélkül egy ilyen pólót:

[link]

:D

13L szeretlek anyu <3

2011. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!