Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Piszkálnak az...

Mit tegyek? Piszkálnak az osztálytársaim mert dadogok.

Figyelt kérdés

Most jöttem ebbe az osztályba és kb. 3 lány piszkál mert dadogok. Mit tegyek? Vagy ne foglalkozzak velük?

15/L


2015. okt. 19. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Vagy ne foglalkozz velük, vagy menj el logopédushoz!
2015. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Kezeltesd a dadogást.
2015. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne dadogj.
2015. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ne törődj velük.

Kérsz egy kif, kif, kif... zsemlét?

2015. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkoz velük.
2015. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a sok bunkó válaszadót már bocsánat.... Átérzem a helyzeted, el kell fogadnod, én is megtanultam az évek alatt.Nem egyszerű de megoldható. Próbáld kizárni a csúfolódást, ne halld meg. Aki azt javasolta, hogy kezeltesse, nem olyan könnyű. Én iskolás korom óta jártam logopédushoz, nem tudtak rajtam segíteni, nálam idegrendszeri probléma. Ha nem figyelek előjön, vagy ha nagyon sietek a beszéddel. Ha figyelek, és nyugodt vagyok akkor nincs gond. Ismerős környezetben egyáltalán nem jön elő, vagy csak nagy ritkán. Kérdezz nyugodtan üzenetben ha gondolod. Egyébként 33 éves vagyok, dajka néniként dolgozom oviban, van egy férjem, és egy imádni való 6 éves kisfiam. Tehát számunkra is van jövő :-)
2015. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia,

Én se értem, hogy miért ilyen sok itt a paraszt...

Teljesen megtudlak érteni én is dadogok már kiskorom óta, logopédushoz is jártam de nem ért semmit. Ha valaki elkezd ezért piszkálni, ne akadj ki rajta mert még rosszabb lesz tudom, hogy nagyon rosszul esik neked ha bántanak érte, de próbáld őket figyelmen kívül hagyni :) Ne legyél emiatt visszahúzódó meg halk szavú előbb-utóbb sajnos kiderül. Engem már nem érdekel, hogy dadogok megtanultam vele élni, de azért engem is nagyon bánt ha ezért csúfolnak... Akik piszkálnak érte, azok meg retardált parasztok!!! Nekem is új osztályom van, de szerencsére engem eltudnak így fogadni amilyen vagyok, nem csúfoltak eddig (remélem nem is fognak). Azt olvastam még régebben, hogy amerikában feltalálták a dadogás elleni gyógyszert, még sajnos nem jutott el Magyarországra, de idővel el fog ide is jutni, szóval van remény a gyógyulásra :)

15/F

2015. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!