Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogyan reagálnátokk, ha a...

Ti hogyan reagálnátokk, ha a 14 éves fiatokról kiderülne, hogy füvezett?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 57%-os, amellett, hogy itt hirdeted, hogy milyen jó füvezni, meg lepontozod, aki szerint ez igenis gáz, felfogod, hogy egy illegális dolgot nyíltan pártolsz?

Nem, szabályok azért vannak, hogy a társadalmat egy megengedett normarendszer között tartsák. Ha ezt valaki nem tudja betartani, azt büntetni kell. Ha egy 14 éves füvezik, az igenis baj.

Attól, hogy TE nem szoktál rá (bár másról sem beszélsz, mint hogy mennyire jó) attól még nem mindenki reagál egyformán. Pl van, akinél pánikrohamot, indokolatlan félelmet okoz. Tényleg, de jó....

2015. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves előző, látom, nem tudod helyesen értelmezni a kommenteket, és az orrodnál tovább nem látsz! Nem hibáztatlak érte, nem is neked írtam a kommentet, hanem a kérdezőnek, ezt talán nem ártana tisztába tenni, az meg nen az én fogyatékosságom, ha úgy írsz erre a fórumra, hogy ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni. Én sem helyeslem, amit a gyerek csinál, de azzal hogy a szülő önmagát hibáztatja a gyerek még elköveti. Hányas szövegértésből, és hányas iq-val rendelkezel?
2015. dec. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
Kedves 57%-os, elmondanám, hogy a mensa tagja vagyok... az IQ-ról csak ennyit.
2015. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Biztos így van... akkor meg főleg többet vártam volna tőled,mint amennyit mutattál eddig magadból, kedves mensás...szövegértelmezés szintjén mindenképp.:s
2015. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

@09:42


Ez nem téged minősít föl, hanem a mensat le...

2015. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én csak simán beszélgetnék vele a dologról, hogy milyen érzés volt, miért nyúlt hozzá...és elmondanám, hogy aggódom érte, féltem stb.


Azért kezdeném azzal kb hogy megkérdezem mit gondol róla, mert én ugyan nem tizenévesen, akkor nem volt rá lehetőségem, de később 27-8 évesen kipróbáltam 1x , de nagyon negatív élményem van róla. Erős fejfájást okozott, és büdös füstszagú kezet, mást nem. Nem éreztem tőle feldobottnak magam vagy ilyesmi.


Szerintem nem szabad letámadni a gyereket, tudni kell normális hangnemben beszélni vele, főleg ha először fordul elő.

2015. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon mérges lennék és azon lennék h ez többet ne forduljon elő. Barátnőm fia 6 éve ezt csinálja,de már 3 éve keményebbet is pedig jól nevelték. Pénzt,aranyat lop otthonról,elad mindent. 15 évesen kezdte. Van még másik 2 gyereke is. Az egyik kitűnő a gimiben,a másik bankár. Jó nevelést kaptak tényleg. Itt azzal van a baj,hogy rossz a társaság. Igen nagy baj. Mert 50-50% h leáll róla vagy sem.
2016. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem kell a rossz társaságra fogni. Ha én valamit nem akarok, akkor senki nem vesz rá.

Szimplán csak gyenge jellem, befolyásolható személyiség, plusz buta is. Az egy dolog, ha az ember egyszer kipróbálja a füves cigit, az meg egy másik, hogy évekig ezen vagy még durvább drogokon él, meglopja a családját stb...

2016. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mint írtam. Csak ugye értelmezni tudni kell! 50-50% h folytatja vagy nem,hogy eldurvul vagy nem. Épp ezért még kipróbálni sem kell
2016. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy az számít hülyének itt, és az van 0-ra pontozva, aki szerint a fű elítélendő.
2023. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!